kod produktu: 2040 18462001

Lampa stołowa Cool złota Frandsen

535,00 
Dostawa od 2 do 4 tygodni

Złota lampa stołowa Cool marki Frandsen

Złota lampa stołowa marki Frandsen pochodzi z kolekcji Cool. Cała kolekcja obejmuje lampy stołowe, podłogowe i wiszące i ścienne. To oznacza, że seria Cool może kompleksowo wyposażyć wnętrze. 

Czy Twoja przestrzeń jest gotowa na odrobinę niewymuszonej elegancji w industrialnym wydaniu?


Złota lampa stołowa: prostota i elegancja w jednym

Jeśli chcielibyśmy krótko i zwięźle określić, jaka jest złota lampa stołowa Frandsen, zapewne powiedzielibyśmy, że jest to zgrabne połączenie prostoty z elegancją

  • Lampa jest wykonana z metalu, a podstawa modelu jest drewniana.
  • Włącznik lampy został wbudowany w przewód.
  • Źródłem światła jest designerska żarówka, czyli najbardziej charakterystyczny element modelu. 
  • Wymiary produktu: 55 cm wysokości, 22,5 cm szerokości (podstawa i żarówka).

Połączenie metalu z drewnem w jasny sposób odnosi się do założeń stylu loftowego, czy innymi słowy – industrialnego. Przełamanie chłodu metalu ciepłem drewna sprawia, że model dodaje wnętrzu przytulności.

Designerska lampa stołowa w połyskującym złotym kolorze dopełni nowoczesne wnętrza oraz pomieszczenia w stylu glamour. 

Zalecane źródło światła to żarówka LED o wybranej barwie. Do pomieszczeń mieszkalnych i domowych polecamy ciepłe odcienie, do użytkowych i usługowych – zimne. Ciepłe światło sprzyja relaksowi i wypoczynkowi, zimne – koncentracji.

Złota lampa stołowa sama w sobie jest pięknym i ozdobnym dodatkiem, a w połączeniu z gustownym wystrojem i ciepłą barwą światła stworzy przytulne i komfortowe wnętrze. 


Gdzie sprawdzi się lampa stołowa złota Cool marki Frandsen?

Lampa stołowa złota marki Frandsen z kolekcji Cool sprawdzi się w nowoczesnych oraz industrialnych wnętrzach:

  • To elegancki akcent do mieszkania prywatnego i upiększy biurko lub stoliki nocne. Lampa jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zmieści się na niedużej przestrzeni.
  • Lampki nocne mogą przybrać różne formy. Złota lampa stołowa Frandsen będzie idealnym uzupełnieniem domowej sypialni.
  • Ta złota lampa stołowa uwielbia minimalistyczne wnętrza o eleganckim charakterze, dlatego jest chętnie wybierana do pokojów hotelowych. Dzięki lampie stołowej Frandsen stworzysz klimatyczny wystrój.
  • W punktach i lokalach usługowych, takich jak recepcje, salony kosmetyczne czy fryzjerskie, złota lampa stołowa sprawdzi się idealnie. Sprawia, że wnętrze otrzymuje nowoczesny i szykowny dodatek wykończony w mosiężnym odcieniu.
  • Ustaw lampę w salonie lub jadalni na kredensie, w sypialni na komodzie lub na okiennym parapecie. To niepozorny, ale efektowny dodatek do wnętrza. 

Dzięki złotej lampie stołowej Frandsen jednym prostym zabiegiem odmienisz całe pomieszczenie. Akcesoria oświetleniowe mają wielką moc i potrafią wpłynąć na ogólny wygląd pomieszczenia. 

Nie zapominajmy również o funkcji użytkowej lampy stołowej w domu i w biurze: dobre oświetlenie uzupełniające, na przykład na szafce nocnej, jest istotne z praktycznego punktu widzenia.