Lampy wpuszczane

Lampy wpuszczane są wszechstronne i funkcjonalne. Płaska forma i uniwersalny design pasują do każdego wystroju. Dzięki temu są tak popularne i producenci prześcigają się w projektowaniu coraz bardziej interesujących modeli. Bardzo ważną cechą oświetlenia wpuszczanego w ścianę lub sufit jest jego minimalistyczna forma.

Okazuje się, że kreatywność projektantów z branży nie zna granic! Lampy wpuszczane, które prezentujemy w Bright, są zarazem proste i minimalistyczne, jak eleganckie i dekoracyjne. 


Lampy wpuszczane od najlepszych producentów

W ofercie Bright znajdziesz lampy wpuszczane od najlepszych producentów:

  • Demidio,
  • AqForm (dawniej AquaForm),
  • Elkim Lighting.

Demidio to specjaliści od oświetlenia schodowego. Bo właśnie na klatkach schodowych najczęściej możesz spotkać lampy wpuszczane. Demidio to producent nowoczesnych, ale inspirowanych klasyką opraw wpuszczanych w ścianę.

Uwielbiamy projekty polskich marek, dlatego nie mogło zabraknąć u nas modeli lamp wpuszczanych od AqForm. To minimalistyczne i jednocześnie wyjątkowo nowoczesne oprawy.

Elkim Lighting to również polska marka, która w swoich projektach wykorzystuje zarówno tradycyjne jak i nowoczesne rozwiązania wzornicze i techniczne. 

Lampy wpuszczane sprawdzają się nie tylko na klatce schodowej. Mają swoje zastosowanie także w innych pomieszczeniach, na przykład w salonie. Uzupełniają też wnętrza lokali użytkowych i biur, w których delikatne oprawy wyglądają najlepiej.


Lampy wpuszczane – wybierz swój model

Jeśli potrzebujesz opraw świetlnych, które będą stanowić oświetlenie uzupełniające w Twoim domu, jesteś w dobrym miejscu. Wybierz swój model lamp wpuszczanych i zaaranżuj pokoje lub klatkę schodową w świetnym stylu.

  • Z klasycznymi wpustami ściennymi od Aqform sprawisz, że przestrzeń zyska elegancki sznyt. Są proste i fantastycznie prezentują się w nowoczesnych i luksusowych wnętrzach. Dopasowują się do otaczającej przestrzeni, a jednocześnie stanowią jej piękną dekorację. 
  • Demidio bawi się detalami. Lampy są minimalistyczne, a jednocześnie kryją w sobie mnóstwo subtelnych szczegółów. Dzięki temu oprawy są przepiękną ozdobą, nawet gdy nie są włączone. Sprawdź model Borgo LED od Demidio.
  • Wpust ścienny Lesel od Elkim Lighting otwarcie nawiązuje do tradycyjnych modeli opraw ściennych. Ma w sobie wiele z szeroko pojętej klasyki, ale odnajduje się też we wnętrzach zaaranżowanych w nowoczesnym stylu.

Lampy wpuszczane, które zebraliśmy w ofercie Bright, to różnorodne projekty do każdego domu i każdej przestrzeni biurowej. Uzupełnią klatkę schodową czy korytarz o niezbędne spoty świetlne. Będą stanowić nawet dekorację wnętrza. Wybierz model idealny dla Ciebie i ciesz się świetnie oświetlonym pomieszczeniem.

W razie pytań odezwij się do nas. Chętnie doradzimy Ci podczas zakupów.