Abażury

Abażury do lamp

Abażury do lamp stanowią estetyczny dodatek oświetleniowy, dzięki któremu w prosty i szybki sposób odmienisz wygląd swoich lamp. Jak się do tego zabrać, jaki abażur wybrać i modele jakich marek znajdziesz w ofercie sklepu Lampy-Bright, przeczytasz poniżej. 


Idealne oświetlenie w domu a abażury do lamp

Urządzając mieszkanie, musisz pamiętać o tym, jak ważną rolę pełni dobrze dobrane i umiejscowione światło. To właśnie ono wpływa na funkcjonalność pomieszczeń. Sprawdź poniżej, jak zaplanować idealne oświetlenie w domu i jaką rolę odegrają w nim abażury do lamp. 

Po rozplanowaniu lamp w mieszkaniu, ustalając główne i uzupełniające źródła oświetlenia, dobierz odpowiednią barwę światła. Żarówki mogą przyjmować różne barwy i odcienie i każdy rodzaj w inny sposób wpływa na wzrok oraz samopoczucie. 

Ciepłe barwy białe lub w odcieniach żółci sprzyjają relaksowi, a chłodne światło, wpadające w niebieski, wzmaga koncentrację. 

Po rozplanowaniu lokalizacji oświetlenia nadchodzi czas na wybranie modeli, które pojawią się w Twoich czterech kątach. Skorzystaj z katalogu w naszym sklepie online i wybierz lampy wiszące, podłogowe czy kinkiety oraz dobierz do nich odpowiedni abażur.

Lampy dostępne w naszej ofercie zamawiasz z wybranym kloszem, jeśli jednak po pewnym czasie, jeśli zamarzy Ci się inna aranżacja, możesz zmienić abażury na nowe. Daje to pole do kreatywnego popisu i swobodę w dekorowaniu wnętrza.


Abażury do lamp w sklepie Lampy-Bright

Abażury do lamp w sklepie Lampy-Bright pozwolą Ci szybko i sprawnie zmienić oblicze domowego oświetlenia. Dzięki nim po zmianie aranżacji w mieszkaniu dokonasz też kosmetycznych poprawek, jeśli idzie o zewnętrzny wygląd lamp.

W naszej ofercie znajdziesz abażury pasujące do lamp następujących marek:

Z ich pomocą zmienisz wygląd zewnętrzny lamp, które służą w Twoim wnętrzu i nadasz im nową jakość. Wymiana klosza na nowy sprawi wrażenie, że w Twoim wnętrzu pojawiło się zupełnie nowe oświetlenie. Detale, takie jak klosz o innym kolorze, potrafią zrobić dużą różnicę w pomieszczeniu.

Możesz bawić się kolorem i stary biały abażur wymienić na jego czarny odpowiednik, który jako dodatek odmieni charakter pokoju. Dzięki temu nadal korzystasz z funkcjonalności danej lampy i wymieniasz tylko akcesoria zewnętrzne. 

Służymy radą podczas zakupów, dlatego jeśli masz jakieś pytania, odezwij się do nas. Razem wybierzemy abażury do lamp, które będą kompatybilne z posiadanym przez Ciebie wyposażeniem.