LZF

Lampy LZF

Lampy LZF charakteryzują się oryginalnym podejściem do formy, jaką mogą przyjmować takie przedmioty użytkowe jak lampy. Specyficzne, fantazyjne kształty, stosowanie asymetrii oraz drewna jako głównego materiału wykonania… To wszystko tworzy niepowtarzalny obraz marki.

Urządź swój dom z lampami marki LZF i zobacz, czym jest dobry design.


Hiszpańskie projekty LZF Lamps

Projekty LZF Lamps to hiszpańska marka wykonująca swoje produkty z drewna i metalu. Dzięki temu lampy są wytrzymałe i stabilne, a jednocześnie nawiązują do natury. To luksusowe oświetlenie do wnętrz o odważnych aranżacjach. Niespotykane formy, wariacje na temat tradycyjnego wzornictwa i kolorowe wybarwienia drewnianych kloszy zwracają na siebie uwagę i skutecznie ozdabiają przestrzeń.

W ofercie producenta nie brakuje również odniesień do klasycznych wzorców. Wiele modeli odnajdzie się w eleganckich salonach lub klimatycznych, gustownie urządzonych sypialniach.


Lampy LZF to design oparty na sile drewna 

Drewno jako naturalny surowiec jest pożądany jako element wyposażenia nowoczesnego, świadomie urządzonego wnętrza. 

Marka LZF korzysta z siły drewna i pracuje na tym materiale, tworząc swoje projekty. Nie poprzestaje jednak na klasycznych formach i naturalnym wybarwieniu. Wiele modeli wykorzystuje drewno barwione, które najlepiej prezentuje się w nowocześnie zaaranżowanych przestrzeniach, loftach oraz mieszkaniach w stylu skandynawskim. 

  • Do takich modeli należy kolekcja Chou od LZF, która łączy w sobie delikatny drewniany klosz z odważnym, kolorowym wybarwieniem drewna i metalowymi elementami konstrukcji. To wszystko tworzy wyjątkowy efekt, który wykorzystany w salonie, jadalni lub nawet kuchni, wyraża charakter mieszkańców dobierających oświetlenie.

Dla odważnych, którzy cenią sobie niestandardowe dodatki i rozwiązania oświetleniowe, świetne będą lampy, które i niezapalone robią niesamowite wrażenie:

  • Lampki biurkowe z serii Loop od LZF z giętego drewna tworzącego różnej wielkości okręgi z talerzem dającym mleczne, rozmyte światło to designerski i ekskluzywny dodatek wnętrzarski. Uzupełni szafkę nocną w przytulnej sypialni, regał w eleganckim salonie i każde inne miejsce, które zdecydujesz się ozdobić niekonwencjonalnym akcentem. 

To oczywiście nie wszystkie interesujące kolekcje od LZF. Nie było to łatwe, ale wybraliśmy tylko trzy ciekawe projekty, które ukazują różnorodność modeli oraz kreatywność projektantów tej hiszpańskiej marki.


Urządź dom ekologicznie z luksusowymi lampami LZF

Z lampami od LZF urządzisz swój dom ekologicznie, korzystając z projektów marki, która wykorzystuje do produkcji tylko metal i drewno. Jeśli kontakt z naturą jest dla Ciebie ważny, drewniane modele na pewno przypadną Ci do gustu. A jeśli oświetleniowa marka premium wytwarzająca modernistyczne, niekonwencjonalne w formie modele lamp brzmi dla Ciebie imponująco, koniecznie zapoznaj się z resztą oferty LZF.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.