Lampy łazienkowe

Oświetlenie do łazienki

Oświetlenie do łazienki musi być jednocześnie praktyczne i dekoracyjne. Musi też dostosowywać się do potrzeb w różnych sytuacjach, niezależnie od tego, czy chodzi o prysznic, golenie, czy nakładanie makijażu. Łazienka staje się praktycznym obszarem życia tylko dzięki świetnemu dodatkowemu oświetleniu. Skorzystaj z naszej obszernej oferty lamp do łazienki, które zmieniają to pomieszczenie w coś więcej niż tylko w przestrzeń użytkową!


Jak wybrać dobre oświetlenie do łazienki?

Lampy wiszące do łazienki zapewniają podstawowe źródło światła w małych i średnich łazienkach. Tworzą relaksującą i ciepłą przestrzeń. Z drugiej strony do dużej łazienki warto zastosować wpusty sufitowe lub wpusty ścienne, które generują jednorodne światło. Ważne jest, aby dobrze obliczyć wymiary ich rozmieszczenia. Na przykład do pomieszczenia o powierzchni 6 m² potrzeba co najmniej cztery takie oprawy.
Do nakładania makijażu, golenia i higieny osobistej niezbędne jest punktowe oświetlenie do łazienki, np. w postaci lustra podświetlanego. Pamiętaj, że dobre światło nie tworzy refleksów, cieni i nie zniekształca kolorów. Aby to osiągnąć, możesz wybrać oświetlenie na lustrze, umieścić kinkiety nad lustrem lub zastosować po dwa kinkiety z każdej strony lustra.
Do wanny lub prysznica wygodnie jest zastosować lampy wpuszczane w sufit, które są przygotowane do pomieszczeń mokrych zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i wodoszczelności.


Lampy do łazienki w technologii LED

Niezależnie od tego, czy chodzi o plafony łazienkowe, kinkiety, czy lampy sufitowe, dzięki oświetleniu łazienkowemu LED oszczędzasz energię i zyskujesz trwałe oraz bardzo dobrej jakości źródło światła. Lampy do łazienki w technologii LED nie wydzielają ciepła, są odporne na wstrząsy i wilgoć oraz nie zmieniają kolorów otoczenia.
Połącz różne modele oświetlenia do łazienki i wykorzystaj w pełni potencjał różnych opraw. Szeroki asortyment naszego sklepu daje Ci wiele opcji wyboru według Twoich własnych upodobań. Zapraszamy do złożenia zamówienia.