Customform

Lampy CustomForm – oświetlenie do każdego wnętrza

Lampy CustomForm są stworzone przez polskich kreatywnych twórców, którzy dostrzegają piękno w gustownej formie i harmonii. Ich oświetleniowe projekty odnajdą się w każdym wnętrzu i nadadzą mu charakteru. 

Kolekcje od CustomForm są różnorodne. Część z nich to wariacja na temat tradycji i klasycznego wzornictwa, natomiast inne są szalenie nowoczesne i odważne. Dobierz z nami lampy CustomForm do Twoich wnętrz i ciesz się niebanalnymi dodatkami w mieszkaniu.


CustomForm – lampy od polskich projektantów

CustomForm to lampy od polskich projektantów, którzy piękno i inspiracje estetyczne dostrzegają wszędzie. Dzięki temu ich prace są tak oryginalne i różnorodne. 

Proste w formie reflektory o nowoczesnym charakterze, klasyczne klosze lamp wiszących o niespotykanych detalach – te kontrasty tworzą wyjątkowy obraz całej marki. Dzięki zastosowaniu tak różnych inspiracji lampy CustomForm są tak chętnie wybierane i tak dobrze odnajdują się w każdej przestrzeni. 


Jak dobrać lampy CustomForm do wnętrza?

Oferta marki jest szeroka i dlatego pomożemy Ci dobrać lampy CustomForm do Twojego wnętrza. Niezależnie od stylu, w jakim urządzasz swoje mieszkanie, projekty tej polskiej firmy na pewno przypadną Ci do gustu.

  • Kolekcja Triso od CustomForm to geometryczne i niestandardowe rozwiązanie oświetleniowe. Znajdą swoje miejsce w surowym lofcie, a nawet w przestronnym i nowoczesnym salonie. Charakterystyczny kształt i proste linie zwracają uwagę i stanowią dekorację wnętrza. Jeśli masz ochotę wyróżnić swój dom na tle innych, wybierz odważny design Triso.
  • Nowoczesne, minimalistyczne wnętrze współgra z industrialnymi dodatkami, takimi jak kolekcja Popo od CustomForm. Dzięki wiszącym kablom wnętrze otrzymuje artystyczny charakter. Okrągłe klasyczne klosze przełamują efekt niedbałości i podkreślają przemyślany charakter kompozycji. To oryginalne lampy dla odważnych.
  • Masz elegancką kuchnię, której poważną aranżację chcesz przełamać nowoczesną lampą? A może Twój salon w stylu glamour wymaga odważnych dodatków? W obu przypadkach sprawdzą się lampy CustomForm z kolekcji Leonard. Połyskliwy klosz z błyszczącym, złotym wykończeniem wewnątrz i geometrycznymi detalami na zewnątrz to subtelne, ale jednocześnie wyraziste wykończenie “grzecznego” pomieszczenia.  


Wybierz dobry design, czyli oświetlenie CustomForm

Dobry design łączy w sobie odważne formy i czerpanie z tradycyjnych sprawdzonych wzorców. Wszystko to znajduje się w projektach oświetlenia polskiej marki CustomForm. 

Prace tego producenta umiejętnie nawiązują do różnych rozwiązań obecnych we wzornictwie, także do ponadczasowej klasyki, jednocześnie wprowadzając do projektów niestandardowe detale. Dzięki temu lampy CustomForm są tak oryginalne i pasują do różnorodnych wnętrz. 

Nie możesz się zdecydować? Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas lub zadzwoń, a razem znajdziemy w naszej ofercie Twoją wymarzoną lampę.