Kinkiety LED

Kinkiety LED

Aranżując przestrzeń domową lub firmową warto zwrócić baczną uwagę na oświetlenie: zarówno główne jak i dodatkowe. Dzięki dobrym lampom przebywanie w pomieszczeniu po zmroku jest komfortowe i nie męczy oczu. Zwróć uwagę na kinkiety LED, które oferujemy i urządź się z rozmysłem.

Dowiedz się, co wyróżnia kinkiety ledowe, jakie rodzaje kinkietów oferujemy oraz jakie szczególnie polecamy. 


Kinkiety LED – co je wyróżnia?

Jeśli poza względami użytkowymi i estetycznymi ważne są dla Ciebie także aspekty ekologiczne, wybierz kinkiety LED do swojego domu, firmy lub lokalu usługowego. 

Dzięki kinkietom wnętrze otrzymuje dodatkowo (poza oświetleniem głównym) punkty świetlne. Zapewnia to efekt przytulności i niewymuszonej elegancji w pomieszczeniu. Dobrze umiejscowione kinkiety zmieniają zwykłe pomieszczenie w takie, z którego nie chcesz wychodzić. 

Diody LED są ekologiczne, bo mają dużo wyższą wytrzymałość niż tradycyjne żarówki. Co więcej, doskonale spełniają swoją funkcję praktyczną i skutecznie doświetlają pomieszczenie. 

To elementy wyróżniające kinkiety LED spośród tradycyjnych rozwiązań:

  • nadawanie wnętrzu przytulności i elegancji,
  • względy ekologiczne i ekonomiczne,
  • doświetlanie detali oraz dużych przestrzeni. 

 

Kinkiety LED – rodzaje

Kinkiety LED zebrane w ofercie Bright to projekty znanej polskiej marki AqForm (dawniej AquaForm). To producent znany na międzynarodowym rynku oświetleniowym. Projekty marki wyróżniają się nowoczesnością oraz luksusowym wykończeniem.

Prezentujemy dwa typy kinkietów LED od AqForm:

  • niewielkie, delikatne kinkiety o dwóch punktach światła
  • lub bardziej masywne i wyraziste podłużne kinkiety. 


Najlepsze ledowe kinkiety

W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, inne kinkiety ledowe będą w Twoim przypadku najlepsze. 

Kinkiety z kolekcji Sleek występują w wersji z pojedynczą diodą LED lub z dwiema. Pasują do mniejszych pomieszczeń i do eksponowania detali we wnętrzu.

Z kolei kolekcja Set Tru to różne wymiary kinkietów, które dopasujesz zarówno do niewielkich pomieszczeń jak i długich lub przestronnych wnętrz. Podłużne kinkiety Set Tru występują w wersjach od 29 cm do 198 cm długości. 

Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego, jeśli potrzebujesz więcej informacji. Możesz też napisać do nas, abyśmy doradzili Ci podczas zakupów.