Adaptery do luster

Adaptery do luster są niezbędne, gdy chcesz zamontować oświetlenie na łazienkowym lustrze. Po co to robić i jaki adapter wybrać, dowiesz się z tekstu poniżej. Sprawdź też, jakie adaptery zebraliśmy w ofercie Bright.


Jakie zastosowanie ma adapter do lustra?

W łazience niezbędne jest dobre światło pochodzące z różnych, dobrze zlokalizowanych źródeł. Lampy główne, dodatkowe, punktowe – wszystkie są ważne. Aby oświetlenie w łazience było kompletne, przyda Ci się adapter do lustra.

Jak zaplanować oświetlenie w łazience, aby pomieszczenie było funkcjonalne i piękne?

  • Wybierz miejsce na lampę główną, najlepiej sufitową. Może to być lampa wisząca lub plafon. 
  • Zadbaj o oświetlenie dodatkowe, szczególnie, jeśli Twoja łazienka jest duża lub ma wiele zakamarków. Oświetl dodatki, wannę lub okolice prysznica.
  • Pamiętaj, że w łazience wykonujemy wiele czynności pielęgnacyjnych i higienicznych. Wymagają one doskonałego światła, dlatego konieczne jest zamontowanie lampy w pobliżu lustra, nad nim lub umieszczenie lamp na lustrze.

Adaptery do luster to akcesoria do montażu lamp na łazienkowym lustrze. Adapter może przybierać różne formy, jednak zazwyczaj składa się z co najmniej dwóch części mocujących. 

Dzięki nim stabilnie zamontujesz kinkiet łazienkowy na powierzchni lustra i sprawisz, że pomieszczenie jeszcze bardziej zyska na funkcjonalności, będzie bardziej wygodne, a zabiegi kosmetyczne bardziej precyzyjne.


Adaptery do luster w sklepie Bright

W sklepie Bright przygotowaliśmy adaptery do luster marki Astro. Są to następujące modele:

Jeśli planujesz zakup adaptera, polecamy oba te modele, z których pomocą zamocujesz kinkiety łazienkowe bezpośrednio na lustrze.  

Pamiętaj, że lampy w łazience muszą spełniać konkretne normy i mieć określoną klasę szczelności, czyli ochrony przed wilgocią. Kinkiety łazienkowe dostępne w Bright spełniają te warunki, są eleganckie i w pełni bezpieczne.

Sprawdź również pozostałe lampy łazienkowe cenionych marek, które znajdują się w naszej ofercie i dostosuj oświetlenie do swoich potrzeb. 

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące oferty adapterów do luster lub pozostałych produktów, odezwij się do nas. Doradzimy Ci podczas wybierania lamp i akcesoriów.