Lampy wpuszczane w ziemię

Lampy wpuszczane w ziemię - zadbaj o oprawę ogrodu

Lampy wpuszczane w ziemię idealnie nadają się do oświetlania drzew, rzeźb lub kwiatów w Twoim ogrodzie. Mogą też rozjaśniać ścieżki i chodniki. Dzięki wytrzymałym materiałom deszcz czy śnieg im nie zaszkodzą, a mnogość wzorów sprawia, że można je dopasować do każdego projektu.

Umieść lampę w ziemi!

Lampy wpuszczone w podłogę na tarasie, na alejkach czy w kwietniku są w ciągu dnia prawie niewidoczne. Jednak w ciemności ich blask staje się intensywny i absolutnie przyciągają wzrok. Wytrzymała i odporna na zarysowania obudowa reflektorów podłogowych umożliwia ich montaż także w podjazdach. Dzięki temu, gdy tylko na zewnątrz zrobi się ciemno, lampy wpuszczane w ziemię wskażą Ci właściwą drogę. Czy to z samochodu do drzwi wejściowych, czy przez ogród do basenu – dzięki odpowiedniemu oświetleniu zawsze bezpiecznie dotrzesz do celu.

Lampy wpuszczane w ziemię - gdzie je montować? 

Przeszkody, zwłaszcza na podjeździe lub w drodze do wejścia do domu, są zazwyczaj irytujące i niejednokrotnie niepomijane. Możesz uniknąć tego problemu dzięki naszym reflektorom LED wpuszczanym w ziemię. Oprawa może zostać zamontowana w asfalcie, ziemi lub żwirze i jest prawie równa z powierzchnią. Oznacza to, że takie elementy oświetleniowe można zainstalować w dowolnym miejscu, bo nie wystają i nie przeszkadzają w poruszaniu się.

Funkcjonalny i nowoczesny wygląd lamp wpuszczanych w ziemię

Kompaktowe lampy wpuszczane w ziemię są idealne do powierzchni, na których jest mało miejsca na instalację. Na przykład wyczarują przytulną atmosferę na drewnianym tarasie. Do oświetlenia ścian domu, drzew, klombów kwiatowych lub rzeźb wybierz oświetlenie z obrotowym stożkiem świetlnym. Kierując światło na określone obszary, stworzysz specjalne akcenty świetlne.

Wpuszczane w ziemię reflektory 

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wpuszczane w ziemię reflektory, które są prawdziwym cudem wzornictwa. Dzięki różnym kształtom i możliwości samodzielnego doboru natężenia światła masz nieograniczone możliwości projektowe.

Nie zwlekaj i złóż zamówienie już dziś, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najszybciej trafiło do Twoich rąk.

Sprawdź także naszą ofertę lamp zewnętrznych wpuszczanych w ścianę!