Lampy wpuszczane w sufit

Oświetlenie podtynkowe

Lampy wpuszczane w sufit czy innymi słowy oświetlenie podtynkowe to nieodłączny element nowoczesnego budownictwa. Wpusty halogenowe są chętnie wykorzystywane jako spoty świetlne w mieszkaniach i biurach.

Sprawdź, co wyróżnia ten typ oświetlenia i wybierz model do swojego wnętrza. 


Oświetlenie podtynkowe – dlaczego warto wybrać te lampy?

Lampy techniczne najlepiej odnajdują się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na neutralności detali. Oświetlenie podtynkowe właśnie takie jest. Skutecznie oświetla przestrzeń, ale same oprawy nie rzucają się w oczy.

To funkcjonalne lampy skupione na zadaniu, jakim jest dawanie światła, a nie na dekorowaniu wnętrza. 

Wyróżniamy następujące rodzaje oświetlenia podtynkowego w naszym sklepie:

  • wpusty halogenowe,
  • wpusty ledowe.

Zastosowanie technologii ledowej i halogenowej to energooszczędne rozwiązanie. Nasi klienci wykorzystują zalety diod ledowych i żarówek halogenowych w oświetlaniu biur, a także mieszkań. 


Wpusty halogenowe w ofercie Bright

Wpusty halogenowe zebrane w ofercie Bright to propozycje od marki Leds. Są lampami technicznymi działającymi z żarówkami halogenowymi. Czym wyróżniają się halogeny?

  • Pobierają znacznie mniej energii niż ich tradycyjne odpowiedniki. Dzięki temu oszczędzają prąd i są łagodniejsze dla Twojego portfela. 
  • Żarówki halogenowe charakteryzuje też dużo dłuższa żywotność niż zwykłe żarówki. Sprawia to, że rzadziej kupujesz nowe żarówki, a tym samym oszczędzasz pieniądze i dbasz o środowisko.
  • Światło, jakie daje żarówka halogenowa, jest białe (bielsze niż w przypadku żarnikowej, tradycyjnej żarówki). Tego typu światło jest bardziej przyjazne dla wzroku.

Wpusty halogenowe, jak i inne lampy techniczne, występują w neutralnych, uniwersalnych kolorach. Są to zazwyczaj białe lub czarne oprawy, które zgrabnie dopasowują się do przestrzeni. 

Polecamy Twojej uwadze czarny wpust halogenowy Leds Dome DN 1600-6000-V1 oraz biały model Dome DN-1602-14-00V1 marki Leds.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o ofercie, zachęcamy Cię do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy Ci w zakupach i dobierzemy najlepsze lampy wpuszczane w sufit dla Twojego wnętrza.