Elkim Lighting

Lampy Elkim Lighting – oświetlenie od polskiego producenta

Lampy od Elkim Lighting to ledowe produkty od polskiego producenta, który specjalizuje się w tworzeniu wpustów ściennych, lamp wiszących, a także plafonów. Szeroka oferta produktów oświetleniowych pozwala na zastosowanie lamp tej marki w wielu aranżacjach. 

Poznaj bliżej markę Elkim Lighting i jej surowe minimalistyczne projekty.


Elkim Lighting – czym się wyróżnia?

Marka Elkim Lighting wyróżnia się na rynku wysoką jakością lamp przy konkurencyjnych cenach towarów. Zastosowanie żarówek ledowych sprawia, że produkty Elkim Lighting są często wybierane do biur i firm. Lampy dają mocne, jasne światło, a jednocześnie ich oprawy są proste i minimalistyczne.

W przypadku oświetlenia Elkim Lighting najważniejsze jest intensywne i funkcjonalne źródło światła. Oprawa jest tutaj dodatkiem, nie ma przytłaczać wnętrza. Dzięki temu lampy Elkim są tak popularne i często spotykane w biurach czy lokalach usługowych.


Jakie lampy od Elkim Lighting szczególnie polecamy?

Szeroki wybór opraw świetlnych od Elkim sprawia, że warto sprawdzić polecenia ekspertów. W takim razie, jakie lampy od Elkim Lighting polecamy szczególnie?

  • Wpusty ledowe Lupinus od Elkim Lighting są nieocenione w przestrzeniach biurowych, szczególnie w tak zwanym open space. Dają mocne, wyraziste światło, jednocześnie pasują do minimalistycznych i surowych przestrzeni, gdzie nie są potrzebne zbędne dodatki. Jeśli szukasz oświetlenia do biura swojej firmy, koniecznie zastosuj podłużne wpusty z serii Lupinus.
  • Lampy wiszące i reflektory z kolekcji Bell od Elkim Lighting to nowoczesne lampy z małym kloszem, zasilane diodą ledową. Sprawdzają się w przestrzeniach prywatnych, na przykład w nowoczesnej jadalni nad stołem lub pracowni. Dodają wnętrzom charakteru i stanowią oryginalny dodatek. Polecamy je do lokali w industrialnych loftach lub nowoczesnych apartamentach.
  • Kinkiet Pluto od Elkim Lighting to z kolei propozycja, której miejsce jest w eleganckich korytarzach hotelowych, salonach usługowych oraz na klatkach schodowych. Dodaje aury luksusu i tajemniczości, gdy jest zapalona. Za dnia klosz w postaci metalowego talerza jest subtelną ozdobą ściany. 


Wybierz oświetlenie Elkim Lighting do Twojego wnętrza

Oświetlenie Elkim Lighting znajdzie swoje miejsce zarówno w Twoich domowych wnętrzach, jak i przestrzeni służbowej, biznesowej oraz usługowej. 

Lampy wiszące o oryginalnych, lecz nadal uniwersalnych kloszach nie przytłaczają wystroju. Kinkiety i plafony oświetlają wnętrze, a za dnia stanowią niepozorną, lecz elegancką dekorację ścian. Z kolei podłużne wpusty sufitowe to doskonałe źródło światła do przestronnych pomieszczeń biurowych.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz, chętnie doradzimy i opowiemy więcej o ofercie Elkim Lighting.