Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

BPM Lighting

Lampy BPM Lighting

To w Hiszpanii powstała marka BPM Lighting tworząca lampy do różnorodnych wnętrz. Proste formy, błyszczące wykończenia i nierzucający się w oczy design są świetnym uzupełnieniem pomieszczeń o klasycznym i nowoczesnym stylu.

Wybraliśmy do oferty nasze ulubione propozycje oczek i wpustów sufitowych. Tego typu lampy to subtelne i stylowe oświetlenie dodatkowe w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej.

Wybierz z nami lampy od BPM Lighting.


BPM – lampy hiszpańskie o długiej tradycji

W latach 60. ubiegłego wieku rozpoczęła się historia marki. BPM to lampy hiszpańskie o długiej tradycji, które są chętnie wybierane w Polsce oraz całej Europie. Ich projekty są uniwersalne, delikatne i jednocześnie wyraziste. 

Łatwo możesz dobrać odpowiedni wpust sufitowy lub oczko do Twojego wnętrza. Zwróć uwagę na metraż oraz na to, co chcesz podkreślić we wnętrzu i jak silne oświetlenie jest Ci potrzebne. Oczka od BPM Lighting występują w opcji pojedynczej, podwójnej i innych!

Wykończenie lamp zazwyczaj jest chłodne: w odcieniach bieli i srebra, jednak dla miłośników ciepłych detali marka przygotowała także złote akcenty.


BPM – oświetlenie w naszej ofercie

Oczka sufitowe BPM to oświetlenie od marki, które musieliśmy mieć w naszej ofercie. Zaprezentujemy Ci nasze ulubione modele, na które warto zwrócić uwagę podczas urządzania mieszkania czy przestrzeni usługowej.

  • Oczko sufitowe Mini Katli w wersji złotej i srebrnej. Okrągły akcent świetlny, który przyda się w salonie, sypialni i korytarzu. Zwraca uwagę na detale, oświetla wybrane elementy wystroju i nadaje klimat pomieszczeniu. 
  • Kwadratowe oczko z czarnego aluminium Kare. Kwadratowe wykończenie, które również dopasowuje się doskonale do salonu czy sypialni. Jako oświetlenie uzupełniające w sypialni sprawdza się znakomicie, roztaczając miękkie światło. 
  • Z kolei Mini Katli 3015 to propozycja idealna, gdy potrzebujesz więcej światła. Świetnie wygląda i działa zastosowana nad wyspą w kuchni lub przedpokoju. 

 

Lampy BPM w Twoim domu

Lampy BPM w Twoim domu sprawdzą się w roli oświetlenia dodatkowego. Uzupełnią efekt, jaki daje lampa wisząca. Zwrócą uwagę na interesujące elementy wyposażenia, wystroju. Mogą też po prostu stworzyć wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu.

Odezwij się do nas, jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty lamp BPM Lighting, a my z przyjemnością doradzimy w wyborze.