Fabbian

Lampy Fabbian

Lampy Fabbian mają długoletnią historię zakorzenioną w północno-wschodnich Włoszech. Tam powstała marka i nadal tam działa, jednak jej produkty znane są na całym świecie. Lampy Fabbian osiągnęły olbrzymią popularność w Europie, a także za oceanem. 

Kilkudziesięcioletnia tradycja gwarantuje najwyższą jakość produktów, które doceniają klienci indywidualni i hurtowi z wielu krajów. 

Być może lampy Fabbian zagoszczą także w Twoim domu?


Włoskie lampy Fabbian 

Włoskie lampy Fabbian to projekty oświetlenia do każdego wnętrza. Marka proponuje klasyczne, jak i bardziej nowoczesne rozwiązania. W ich asortymencie nie brakuje oryginalnych w swojej prostocie geometrycznych zabaw formą. 

Jeśli jednak szukasz czegoś w bardziej tradycyjnym stylu, także znajdziesz to w ofercie marki Fabbian. Kolekcja Flow jest ukłonem w stronę tradycyjnych włoskich wnętrz i dodatków. 

Z kolei wielbiciele nowoczesnego wystroju zachwycą się lampami wiszącymi, kinkietami i plafonami o wymyślnych i fantazyjnych kształtach. Nie sposób przejść obok nich obojętnie. 


Nasze ulubione projekty marki Fabbian 

Z szerokiej gamy produktów marki Fabbian wybraliśmy kilku naszych ulubieńców, którzy powinni zwrócić Twoją uwagę podczas urządzania mieszkania:

  • Kolekcja Flow, o której wspominaliśmy odnośnie do klasyki. Biały kinkiet Flow oraz lampa stolikowa Flow to oświetlenie dodatkowe, które polecamy do tradycyjnie urządzonych mieszkań czy pokoi hotelowych. Jest gustowne i bardzo eleganckie. Nada pomieszczeniu ekskluzywnego akcentu.
  • Kolekcja Cubetto to ukłon w stronę osób ceniących nowoczesne rozwiązania dekoracyjne. Czarny potrójny plafon Cubetto oraz lampa wisząca Cubetto stanowią elegancki i jednocześnie oryginalny zestaw oświetleniowy do nowoczesnych wnętrz. Stwarzają atmosferę niewymuszonej elegancji połączonej z wysoką jakością wystroju.
  • Na uwagę zasługuje też minimalistyczna kolekcja Lumi. Lampa podłogowa Lumi Sfera jest niepowtarzalną ozdobą pokoju. Sprawia wrażenie kosmicznego elementu, który wylądował w ziemskiej przestrzeni. Z kolei kinkiet/plafon Lumi Sfera tworzy na ścianie równie kosmiczny, gwiezdny efekt. Jesteśmy zachwyceni tym pomysłem włoskich projektantów!

W ofercie włoskiego producenta znajdują się także modele oświetlenia łazienkowego, dzięki czemu z marką Fabbian urządzisz kompleksowo całe mieszkanie. 


Lampa Fabbian – Twój świetny wybór

Lampa Fabbian w Twoim mieszkaniu to świetny wybór. Wysoka jakość produktów od tej włoskiej marki z tradycjami sprawi, że oświetlenie będzie prezentowało się nienagannie. Dzięki różnorodności projektów uda Ci się z łatwością dopasować kolekcję lub pojedynczy model do Twojego wnętrza. 

W razie wątpliwości lub pytań, odezwij się do nas, a udzielimy wyczerpujących odpowiedzi dotyczących oferty.