Lampy podłogowe

Lampy podłogowe

Nasza kolekcja lamp podłogowych obejmuje szeroką gamę stylów i wzorów, aby zapewnić idealne dopasowanie do Twojego wnętrza, niezależnie od tego, czy gustujesz w nowoczesnych, czy bardziej tradycyjnych konstrukcjach. Mieszanka wzorów drewnianych, metalowych, szklanych, chromowanych oraz eleganckie lampy podłogowe LED – to wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym asortymencie. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Piękne lampy podłogowe w wielu wzorach

Lampy podłogowe są szczególnie popularne w salonie. Jednak przy odrobinie kreatywności możesz znaleźć odpowiednie miejsce na taką oprawę w prawie każdym pomieszczeniu. Nadają się do oświetlenia przytulnego miejsca w salonie, jako element dekoracyjny w przedpokoju lub doskonale sprawdzają się jako lampki do czytania w sypialni.

 

Klasyczne i nowoczesne lampy podłogowe

Z reguły klasyczne lampy podłogowe to pionowe konstrukcje z jednym dużym abażurem, który dodaje wnętrzu klimatyczny akcent. Mogą też mieć filigranowy łukowaty korpus. Nowoczesne modele lamp podłogowych mają mniejsze klosze wykonane np. ze szkła, a coraz popularniejsze są też finezyjne, wręcz artystyczne klosze z drewna i innych materiałów.

Nasza różnorodna oferta lamp podłogowych spełnia wszystkie oczekiwania klientów. Oferujemy oświetlenie w wielu formach i kolorach, z różnych tworzyw, oparte na technologii LED. Ich światło tworzy wspaniałą atmosferę we wnętrzu.

Lampy podłogowe dają odpowiednie źródło światła

Energooszczędne lampy podłogowe LED zyskują na znaczeniu. Są bardzo trwałe i oferują nie tylko wszystkie możliwe do wyobrażenia barwy światła białego, ale są również dostępne we wszystkich innych kolorach spektrum tęczy. Dzięki temu możesz idealnie dopasować lampę podłogową do swojego mieszkania, nastroju i gustu.

Oferta lamp podłogowych

Zróżnicowana oferta lamp podłogowych w naszym sklepie internetowym obejmuje oświetlenie, które wykorzystuje technologię LED. Wielu naszych zadowolonych klientów chwali sprzedawane przez nas lampy podłogowe za funkcjonalność oraz designerski wygląd, który uzupełnienia ogólny projekt pomieszczenia. Dołącz do nich i Ty, kupując u nas wybrane oświetlenie!

Sprawdź także nasze pozostałe lampy do wnętrz