Puszki montażowe do lamp

Puszki montażowe i instalacyjne do lamp

Podczas organizacji mieszkania, prac remontowych i planowania oświetlenia, jakie upiększy Twoje wnętrze, będą niezbędne nie tylko piękne modele lamp. Przydadzą się również akcesoria, takie jak puszki montażowe

Sprawdź, co jeszcze musisz wpisać na remontową listę zakupów i dowiedz się, jakie puszki instalacyjne zebraliśmy w ofercie Bright. 


Puszki montażowe – zastosowanie

Puszki montażowe umieszcza się w ścianie i wypełnia je gniazdem lub okablowaniem lampy. Dzięki temu cały osprzęt elektryczny zostaje estetycznie i bezpiecznie schowany w ścianie, na której eksponowana jest dekoracyjna oprawa lampy. 

Właściwości puszek instalacyjnych:

  • ułatwiają montaż lamp wpuszczanych,
  • zabezpieczają okablowanie, umieszczając elementy instalacji w bezpiecznym miejscu,
  • zastosowanie puszki ułatwia późniejszą wymianę zasilacza.

Pamiętaj, że wybór puszki zależy między innymi od tego, w jakiego typu ścianie zamierzasz ją umieścić. Informacje o tym, do jakich ścian pasują puszki, znajdziesz w opisach poszczególnych produktów.

Pozostałe akcesoria instalacyjne, które są niezbędne podczas montowania lamp, także znajdziesz w naszej ofercie. Przygotowaliśmy:


Puszki instalacyjne do lamp wpuszczanych 

Puszki instalacyjne, które znajdziesz w ofercie sklepu Lampy-Bright to puszki do montowania w ścianach murowanych. 

Puszki dostępne w naszym sklepie online to modele od Astro Lighting kompatybilne z lampami z kolekcji Borgo. To wpusty ścienne wymagające zastosowania zasilacza, który umieszcza się wewnątrz puszki. 

Zasilacze zapewniają dopływ prądu do instalacji elektrycznej. Odpowiednio dobrane oraz zamontowane sprawiają, że działa ona sprawnie i jest bezawaryjna. Zasilacze występują w modelach o różnej mocy i przed zakupem należy zwrócić uwagę na parametry techniczne akcesoriów. 

Prace nad instalacją elektryczną i dobraniem poszczególnych elementów do własnych potrzeb często stanowią wyzwanie. Jeśli zastanawiasz się, czy te puszki sprawdzą się u Ciebie, odezwij się do nas. 

Sprawdź też naszą ofertę lamp i zaaranżuj oświetlenie w swoim wnętrzu z użyciem naszych propozycji od cenionych marek z branży oświetleniowej. 

Życzymy udanych zakupów!