Wpuszczane w ścianę

Lampy podtynkowe wpuszczane w ścianę

Lampy podtynkowe są wszechstronne wśród oświetlenia wewnętrznego i pasują do każdego pomieszczenia. Najczęściej jednak służą do oświetlania ciągów komunikacyjnych, schodów i korytarzy. Dają dobre źródło światła na powierzchniach pionowych, które dodatkowo akcentuje lub nadaje blask w określonym punkcie. Poznaj naszą ofertę najlepszych lamp podtynkowych wpuszczanych w ścianę.


Przytulne światło z lamp podtynkowych

Oprawy wpuszczane w ścianę znajdują zastosowanie w wielu pomieszczeniach w domu, a przy odpowiedniej obudowie i warstwie izolacyjnej sprawdzą się również na zewnątrz. Na przykład wskazują drogę wejścia do domu, do garażu lub oświetlają schody. We wnętrzu są szczególnie popularne na klatkach schodowych oraz w długich przedpokojach. Zapewniają jasne, ale jednocześnie przytulne światło, prawie nie zajmują miejsca na ścianie i wkomponowują się w otoczenie. Dlatego lampy podtynkowe wpuszczane w ścianę są polecane także do wąskich i niskich pomieszczeń, gdzie nie ma możliwości montażu kinkietów lub lamp wiszących.
Jeśli więc szukasz optymalnego rozwiązania oświetlenia takich miejsc, powinieneś przyjrzeć się bliżej wpuszczanym oprawom świetlnym. Ich wygląd możesz dopasować do wnętrza. Wybieraj spośród gipsowych lub albuminowych lamp podtynkowych wpuszczanych w ścianę.


Oprawy wpuszczane z diodami LED

Diody LED uznawane są za światła przyszłości. Są one bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż wszystkie inne dotąd dostępne modele oświetleniowe, takie jak żarówki energooszczędne lub halogenowe. Dłużej też świecą i są dostępne z różnymi poziomami natężenia oświetlenia.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz lampy podtynkowe wpuszczane w ścianę, których kompaktowa konstrukcja oraz diody LED pozwolą Ci na dopasowanie ich do każdego projektu wnętrza. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Specjaliści podpowiedzą Ci, jakie rozwiązanie oświetleniowe będzie najkorzystniejsze dla Twoich potrzeb.
Nie zwlekaj, zdecyduj się na zakupy już dziś!