Lampy sufitowe i plafony

Plafony sufitowe

Plafony sufitowe ze względu na swoje położenie rozprowadzają światło bardzo równomiernie i dlatego są poszukiwane wszędzie tam, gdzie konieczne jest dobre oświetlenie. Czy to w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym czy na klatce schodowej - plafon sufitowy można elastycznie stosować i wszędzie dobrze wygląda! W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne oświetlenie w szerokiej gamie materiałów, kolorów, kształtów i wzorów.

Dekoracyjne i praktyczne plafony sufitowe

Nowoczesne plafony sufitowe nie tylko rozjaśniają pomieszczenie, ale czasami mają szereg inteligentnych funkcji dodatkowych (np. czujniki ruchu), które zapewniają większy komfort i elastyczność użytkowania. Szczególnie w łazience i przedpokoju, ale także w kuchni, potrzebne jest źródło światła, które rozprowadza możliwie równomiernie jasność w pomieszczeniu.

Projektanci oświetlenia zadbali o to, aby plafony sufitowe były nie tylko funkcjonalne, ale i dekoracyjne. Niezależnie od tego, czy chcesz lampy sufitowe, które są okrągłe, kwadratowe lub prostokątne, korzystając z naszego katalogu, znajdziesz najbardziej odpowiednie produkty do wnętrz w Twoim domu.

Proste plafony sufitowe LED

Jeśli lubisz prostotę, pokochasz modne plafony sufitowe LED. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o małej wysokości. Pod względem wyglądu mają zwykle prostą formę, co podkreśla nowoczesny styl wyposażenia. Możesz wybierać modele kanciaste lub okrągłe w najmodniejszych kolorach – bieli i czerni. W dużych pomieszczeniach plafony sufitowe zapewniają też oświetlenie ogólne, na przykład dobrze sprawdzają się w wąskich przedpokojach, gdzie mogą być jedynym źródłem światła. 

Oświetlenie sufitowe LED a zużycie energii

Oświetlenie sufitowe LED w porównaniu z konwencjonalnymi źródłami światła zużywają do 60% mniej energii. Nawet przy długim czasie świecenia przekonują do siebie bardzo małym wydzielaniem ciepła, a pod względem żywotności są uważane za prawdziwie długowieczne rozwiązania świetlne.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą nowoczesnych plafonów sufitowych w naszym sklepie online! Zobacz także nasze inne lampy do wnętrz