Wpuszczane w sufit

Lampy wpuszczane w sufit

Wyposażenie mieszkania to nie tylko meble i pieczołowicie dobierane kolory ścian i dodatków. Jeśli nie zadbamy o staranne oświetlenie wnętrza, wszystkie wspomniane elementy nie będą wyeksponowane i stracą swój urok. Z pomocą przychodzą lampy wpuszczane w sufit, które dyskretnie, a jednocześnie skutecznie oświetlą przestrzeń.

Oświetlenie wpuszczane w sufit – zalety

Oświetlenie wpuszczane w sufit świetnie sprawdza się w pomieszczeniach urządzanych w stylu minimalistycznym i nowoczesnym. Proponowane przez nas wpusty i reflektory swobodnie wkomponujesz w swoją domową przestrzeń.

Prezentowane przez nas lampy wpuszczane w sufit działają z żarówkami LED, wyróżniającymi się na tle tradycyjnych:

  • lampy LED mają bardzo długą żywotność – aż do kilkudziesięciu tysięcy godzin!
  • są odporne na uszkodzenia i trwalsze niż zwykłe żarówki,
  • wolniej się nagrzewają.

Podczas zakupu sprawdź w opisie produktu, które modele lamp posiadają żarówki LED w zestawie, a które wymagają dokupienia akcesoriów. Co ważne, w przypadku części modeli, na prośbę Klienta dopasowujemy inny typ żarówki. 

Lampy wpuszczane w sufit – najlepszy wybór

To, na jakie modele lamp wpuszczanych zdecydujesz się do swojego wnętrza, wpłynie na jego funkcjonalność. Możesz wybierać spośród podłużnych wpustów ledowych, przez pojedyncze lub podwójne wpuszczane oczka, aż po zwracające uwagę reflektory. 

Zadbaliśmy o szeroki wybór produktów różnych marek. Sprawdź modele od:

Lampy wpuszczane w sufit w większości przypadków wykonane są z aluminium i stali. Dostępne są w stonowanych kolorach, które łatwo dopasować do każdego wnętrza. Najczęściej dostępne są w bieli, czerni oraz odcieniach stalowych. 

Wybierz najlepsze oświetlenie wpuszczane w sufit 

Za pomocą lamp wpuszczanych w sufit oświetlisz mieszkanie całościowo lub nakierujesz światło punktowo na wybrane elementy wystroju. Część produktów jest mocowana z możliwością ustawiania kąta padania światła, a inne są pozbawione tej funkcji.

W zależności od tego, jakiego efektu oczekujesz, możesz wybrać dyskretne podłużne modele lub te bardziej wyraziste. 

Łącz oświetlenie wpuszczane w sufit z innymi lampami do wnętrz