Cleoni

Lampy Cleoni

Lampy Cleoni to klasyczne, jak i również mniej standardowe oświetlenie do mieszkania lub przestrzeni biurowej i usługowej. Projekty są uniwersalne i odnajdują się w każdym wnętrzu.

Zebraliśmy w naszym asortymencie różne modele lamp marki Cleoni i oferujemy oświetlenie wiszące, kinkiety, lampy podłogowe i inne. Sprawdź, czy lampy Cleoni to właśnie Twoje wymarzone projekty oświetleniowe.

Dobór lamp od doświadczonego producenta to świadomy wybór i doskonała decyzja. 


Polskie lampy Cleoni

Polskie lampy Cleoni tworzy producent działający na rynku oświetleniowym od wielu lat. Projekty marki są spójne i uniwersalne. Znakomicie prezentują się w mieszkaniach prywatnych, w punktach usługowych, hotelach czy lokalach gastronomicznych.

Z Cleoni dobierzesz oświetlenie główne oraz uzupełniające. Lampy wiszące, dostosowane do metrażu pomieszczenia, będą obejmowały swoją mocą całą przestrzeń. Lampy dodatkowe wyeksponują detale, a także oświetlą korytarz.


Cleoni – lampy w naszej ofercie

W naszej ofercie zebraliśmy szeroką gamę oświetlenia Cleoni – lampy wiszące, plafony, kinkiety czy podłogowe. Przeważają projekty klasyczne, takie jak:

  • Kinkiet Carina 50 – doskonałe oświetlenie do hotelowego lub domowego korytarza. Stworzy też nastrojową atmosferę w sypialni lub przytulnym saloniku. Połączenie subtelnej formy ze złotym wykończeniem jest klasyczne i gustowne.
  • Plafon Aba 400 Plus to propozycja do tradycyjnych wnętrz. Świetnie odnajdzie się również w minimalistycznym wystroju oraz punktach usługowych. 

Cleoni zadbało także o wnętrza nowoczesne, które wymagają wyrazistych i odważnych akcentów:

  • Lampa wisząca o dekoracyjnym charakterze: Ner 7L. Surowy projekt ze stali lakierowanej idealny do nowoczesnych i loftowych mieszkań i innych lokali. 
  • Lampa na szynę Gabi T085A, czyli klimatyczne i jednocześnie nowoczesne oświetlenie dodatkowe. Pasuje do salonu, w którym warto wyeksponować detale lub do korytarza.  
  • Wpust ledowy Denon, który podkreśli charakterystyczne elementy przestrzeni i będzie stanowić wspaniałe uzupełnienie światła głównego. 

 

Lampa Cleoni w Twoim mieszkaniu

Lampa Cleoni może być oświetleniem w Twoim mieszkaniu. Różnorodność projektów Cleoni sprawia, że będą pasować do każdego wnętrza. Projekty o tradycyjnym wykończeniu świetnie wyglądają w mieszkaniu urządzonym klasycznie, a proste formy odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach. 

Jeśli masz pytania dotyczące oferty lub aranżacji przestrzeni, odezwij się do nas, a z przyjemnością doradzimy w wyborze.