Lampy podłogowe

Lampy podłogowe Grok Lighting

Lampy podłogowe od Grok Lighting spełniają najważniejszą użytkową funkcję, czyli doskonale oświetlają przestrzeń wokół siebie. Skupiają się na zadaniu, a same pozostają niemal niewidzialne. Jak to się dzieje?

Poniżej opowiemy więcej o hiszpańskich lampach podłogowych Grok i podpowiemy, jak najlepiej je zaaranżować. 


Lampy podłogowe Grok Lighting – dobre światło w prostej formie

Grok Lighting to producent oświetlenia z Hiszpanii. Misją marki jest tworzenie minimalistycznych opraw świetlnych do domów prywatnych, punktów usługowych czy przestrzeni komercyjnych i biurowych. Lampy podłogowe wpisują się w tę wizję. 

Lampy podłogowe Grok Lighting to proste w formie modele, które pokazują, że nawet najbardziej niepozorna na pierwszy rzut oka lampa może zdziałać wiele dla przestrzeni. Światło odbijające się w odpowiedni sposób może kreować nastrój i wyjątkowy klimat w pomieszczeniu.

Dzięki temu lampa odgrywa rolę praktyczną, ale też buduje odpowiedni efekt i pełni funkcję dekoracyjną. 

Lampy podłogowe Grok Lighting nie są obojętne wobec środowiska! Działają z diodami LED, które mają przewagę nad tradycyjnymi żarówkami na wielu polach:

  • Ledy mają dłuższą żywotność;
  • Wolniej się nagrzewają,
  • Z diodami LED możesz dostosować barwę oświetlenia do potrzeb.

Lampy podłogowe od Grok Lighting

Zobacz, jakie lampy podłogowe od Grok Lighting oferujemy w sklepie Bright:

  • Lampa podłogowa z kolekcji Invisible to minimalistyczny projekt, który fantastycznie uzupełnia nowoczesne wnętrza. Ma prostą formę, dzięki której dopasowuje się do przestrzeni i nie przytłacza jej. Daje możliwość wybierania natężenia światła, dzięki czemu możesz budować nastrój według swoich preferencji.
  • Lampa podłogowa Grok z kolekcji Circ to nie jest zwykła lampa. Wyłączona za dnia jest intrygującym elementem wyposażenia mieszkania. Gdy zachodzi słońce, w klimatyczny sposób odbija światło od ściany, tworząc miękkie i rozproszone oświetlenie dodatkowe. 

Lampy podłogowe od Grok Lighting to przedmioty użytkowe, ale jednocześnie piękne dekoracje za dnia i w nocy. Najlepiej odnajdują się w nowoczesnych wnętrzach o charakterze minimalistycznym.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odezwij się do nas, pomożemy Ci skompletować zamówienie.