King Home

Lampy King Home

Jak mówi sam producent, lampy King Home to nie lampy – to prawdziwe dzieła tworzone przez projektantów. Mają nie tylko wartość praktyczną, ale przede wszystkim dekoracyjną. Stają się dopełnieniem przestrzeni, sztuką, która zamiast na płótnie, została umieszczona w stelażu lampy. 

Brzmi imponująco. Teraz przybliżmy sobie sylwetkę marki, jej produkty i inspiracje.


King Home – styl i funkcjonalność

Projektanci marki King Home łączą w swoich pracach oryginalny styl i funkcjonalność produktów. Dzięki niewyczerpanej kreatywności twórców projekty są różnorodne i nawiązują do wielu stylistyk. 

Niezależnie od wystroju wnętrza, jaki wybrałeś do swojego domu, na pewno znajdziesz takie lampy od King Home, które wpasują się do Twojego wnętrza i je uzupełnią. W ofercie marki znajdują się rozmaite propozycje:

  • proste i nowoczesne,
  • zdobne i dekoracyjne,
  • futurystyczne i designerskie.

Poniżej opowiemy więcej o tym, jak dopasować lampy King Home do swojej przestrzeni i na jakie projekty warto najbardziej nakierować swoją uwagę.


King Home – lampy do Twojego domu

King Home to lampy, które odnajdą się w Twojej przestrzeni domowej, niezależnie od wystroju. Jeśli Twoje mieszkanie jest urządzone w nowoczesnym lub futurystycznym stylu, sprawdź:

  • Lampę ścienną Flusso Wall, która stanie się jasnym punktem na Twojej ścianie nie tylko dzięki punktom świetlnym, ale także dzięki nietypowemu designowi. Zwraca na siebie uwagę, gdy nastaje zmrok, lecz nikt nie pozostaje wobec niej obojętny również za dnia. Niekonwencjonalna forma lamp z kolekcji Flusso Wall jest propozycją dla odważnych.

Do wnętrz eleganckich, które chcesz przełamać oświetleniowym “twistem” proponujemy:

  • Lampy biurkowe z kolekcji Queen, których metaliczne wykończenie i fantazyjny kształt podstawy nawiązują z jednej strony do klasycznej elegancji, a z drugiej do nowoczesnych trendów. Ozdobią stoliki nocne w stylowej sypialni lub uzupełnią biurko w gabinecie. To niebanalne projekty, które jednocześnie są bezpiecznymi dodatkami do gustownego wnętrza.

Producent King Home przygotował również coś dla fanów niezwykłych i rzucających się w oczy dodatków:

  • Lampki z kolekcji Rabbit przypadną do gustu miłośnikom charakterystycznych i oryginalnych ozdób. Lampka nie tylko oświetli otaczającą przestrzeń, ale także pozwoli Ci wyrazić siebie i swoje nieszablonowe podejście do aranżacji wnętrz. 


Co wyróżnia lampy King Home? 

Lampy marki King Home wyróżniają się na tle innych marek swoim nieszablonowym podejściem do projektowania oświetlenia. Ich lampy to małe dzieła sztuki, które stanowią nie tylko punkty świetlne w przestrzeni, ale również niebanalną dekorację. 

Lampki biurkowe, podłogowe, wpusty ścienne czy inne projekty marki King Home mogą stać się częścią Twojego wnętrza. Wybierz swój ulubiony projekt i znajdź dla niego miejsce w swoim salonie lub sypialni. A jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.