Lampy wiszące do łazienki

Lampy łazienkowe wiszące i żyrandole

Lampy łazienkowe wiszące są zbyt często jednymi z tych elementów aranżacji wnętrz, które są wybierane w pośpiechu. Niektórzy uważają, że tak mała przestrzeń nie jest interesująca i nie wymaga dobrej oprawy świetlnej. Tymczasem łazienka zazwyczaj nie ma dostępu do naturalnego światła, więc dobór odpowiedniej lampy wiszącej jest tu kluczowy. Do tego musisz wiedzieć, że w łazience spędzasz około dwóch godzin dziennie, zarówno rano przed wyjściem z domu, jak i wieczorem przed snem, dlatego dobre oświetlenie to podstawa.


Lampy wiszące do łazienki, czyli światło z góry

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że lampy wiszące zawsze dają światło z góry. Ale model lampy, która zakrywa żarówkę, będzie dawkował jasność i dlatego należy to wziąć pod uwagę.
Istnieją oczywiście szerokie lampy wiszące, dzięki którym uzyskuje się jednorodne oświetlenie na większej przestrzeni. Pozwalają uniknąć cieni i nie dopuszczają do pozostawiania nieoświetlonych obszarów w łazience. Możesz także postawić na żyrandole do łazienki w minimalistycznym stylu. Prosta forma pomoże rozjaśnić pomieszczenie i doda mu klasycznego charakteru.
Możesz wybierać między lampami wiszącymi, które zapewniają ciepłe i przytulne lub bardziej intensywne światło. Żyrandole do łazienki kupisz też wraz z oświetleniem LED, dzięki czemu zyskasz większą moc świetlną i oszczędzisz na zużyciu energii elektrycznej.


Żyrandole do łazienki – porady naszych specjalistów

Wybierz do łazienki lampę wiszącą lub żyrandol z tworzywa sztucznego, ze szkła, lub nawet z lakierowanego aluminium, które są znacznie bardziej odporne na rdzę. Nigdy nie zaniedbuj zasad bezpieczeństwa i najlepiej zainwestuj w lampy wiszące do łazienki ze stopniem ochrony przed wilgocią.
Dodatkowo, aby uzyskać wysokiej jakości, estetyczne i wydajne oświetlenie główne, wybierz sufitową lampę łazienkową, której rozmiar jest proporcjonalny do wielkości pomieszczenia. Zapytaj nasz zespół o poradę, jak dobrać żyrandol odpowiedni do rozmiaru Twojej łazienki. Czekamy na Twoje pytania i zapraszamy na zakupy. Sprawdź też pozostałe oświetlenie do łazienki