Podsufitki do lamp

Podsufitki do lamp to jedne z tych akcesoriów, które mają niewątpliwą wartość estetyczną. Dzięki podsufitkom elementy instalacji elektrycznej prezentują się bardziej elegancko. Poznaj naszą ofertę, w której zebraliśmy podsufitki znanej marki z branży oświetleniowej i wybierz swoje modele. 


Podsufitki do lamp – zastosowanie

Podsufitki do lamp inaczej nazywane są rozetami lub maskownicami. To bardzo obrazowe określenie, bo podstawową funkcją podsufitki jest maskowanie wydobywających się z sufitu kabli.

Podsufitki są niepozorne, często niedoceniane i zdarza się, że zapominamy o nich podczas zakupów oświetleniowych. Mają jednak ważną funkcję, o której więcej opowiemy niżej.

Elementy instalacji elektrycznej wystające z sufitu nie wyglądają zbyt dobrze. Często też mierzymy się z problemem zbyt dużego zapasu kabli zasilających, które zwracają dużo większą uwagę niż dekoracyjny klosz lampy wiszącej.

Nie ma nic gorszego, niż sytuacja, w której po wykończeniu mieszkania, zastosowaniu pięknej aranżacji i wysłaniu zaproszeń na przyjęcie-parapetówkę orientujemy się, że nasza luksusowa i stylowa lampa sufitowa ma niechciany dodatek w postaci zwisających kabli.

W tym przypadku niezbędne są podsufitki, dzięki którym estetycznie zamontujesz lampę wraz z przewodami przy samym suficie. 


Podsufitki w Bright

Podsufitki, które znajdziesz w ofercie Bright, to modele marki Chors w różnych wersjach. 

Podsufitki do lamp z kolekcji SNAP od marki Chors mają różne średnice. Dlatego należy dobrać model do swojej lampy i potrzeb:

  • 90
  • 160
  • 250

Ta różnorodność pozwala na wybranie modelu spełniającego oczekiwane warunki. Część modeli posiada wpusty boczne, część w pozycji centralnej. Co ważne, każdy model podsufitki Chors daje możliwość zamontowania wielu lamp wiszących. 

Daje to dużą swobodę aranżacyjną i ogrom możliwości podczas planowania i montowania oświetlenia w pomieszczeniu.

Jeśli szukasz odpowiedniej podsufitki, ale nie wiesz, jaką wybrać, odezwij się do nas. Chętnie doradzimy Ci podczas wybierania podsufitek i innych akcesoriów do lamp. Życzymy udanych zakupów w sklepie Bright.