Lampy ścienne i kinkiety

AqForm kinkiety i lampy ścienne

Lampy ścienne i kinkiety to jedno z tych rozwiązań oświetleniowych, które świetnie sprawdzają się zarówno w przestrzeniach prywatnych jak i usługowych czy hotelarskich. 

Polska marka AqForm projektuje kinkiety, które zastosujesz z powodzeniem w domu, ale także w firmie. Poznaj charakterystykę tego rodzaju lamp i wybierz swój ulubiony model. 


Lampy ścienne i kinkiety Aqform – zastosowanie

Gdzie mają swoje zastosowanie lampy ścienne i kinkiety? 

  • w domowych wnętrzach, na przykład sypialni lub salonie,
  • w hotelowym korytarzu,
  • w firmowym holu.

Świetnie sprawdzają się jako oświetlenie dodatkowe, ale dobrze rozmieszczone mogą nieraz zastąpić oświetlenie główne. Mogą samodzielnie oświetlać wąskie lub niewielkie wnętrza lub stanowić uzupełnienie światła, jakie daje żyrandol lub lampa wisząca. 

Lampy ścienne AqForm, jakie oferujemy, dzięki swojej różnorodności mogą być zamontowane w klasycznie zaaranżowanych pokojach lub nowoczesnych salonach. Z powodzeniem zastąpią też lampy stojące, jeśli nie masz na nie wystarczającej przestrzeni. 


Kinkiety AqForm – rodzaje

Kinkiety AqForm występują w wielu rodzajach:

  • wpusty ścienne z pojedynczą diodą,
  • lampy ścienne z wieloma punktami świetlnymi.

Same oprawy lamp mogą być niewielkimi punktami na ścianie lub podłużnymi modelami o masywnej konstrukcji. W ofercie lamp ściennych Aqform (dawniej AquaForm) występują też subtelne podłużne kinkiety o minimalistycznym stylu.  

Wszystkie kinkiety AqForm w ofercie Bright perfekcyjnie spełniają funkcję praktyczną i oświetlają pomieszczenie lub jego najważniejsze detale. Wiele modeli może też stać się dekoracją ściany i całego wnętrza. 


Wybierz swój kinkiet marki AqForm

Jeśli w Twoim domu lub firmie jest korytarz albo ściana w sypialni lub salonie wymaga dołączenia opraw świetlnych, wybierz swój kinkiet AqForm

Szczególnie polecamy poniższe modele i kolekcje:

  • Kolekcja Set Aluline od AqForm – dość masywny w formie kinkiet do oświetlania na przykład korytarza. To model ledowy, zatem jest bardzo opłacalny pod względem ekonomicznym i ekologicznym. Daje mocne światło. Sam wybierz, czy preferujesz chłodną czy ciepłą barwę! 
  • Aluminiowe modele z kolekcji Thin Tube AqForm , czyli kinkiety idealne do biur, hoteli, recepcji, ale również do domów prywatnych. Oszczędne w formie, stanowią świetne źródło światła i nie dominują w przestrzeni.
  • Oryginalne propozycje z kolekcji Modern Glass Tube od marki AqForm, które zwracają uwagę i pasują do nowoczesnych wnętrz. To świetne projekty dla odważnych. 

Te i inne modele kinkietów i lamp ściennych znajdziesz w ofercie Bright. Zapraszamy na zakupy, a w razie pytań, pisz do nas lub dzwoń, chętnie pomożemy w zakupach!