Elstead Lighting

Lampy Elstead Lighting

Brytyjska marka Elstead Lighting projektuje lampy, które spodobają się nawet największym estetom. Lampy tego producenta wykorzystasz w każdym wnętrzu dzięki szerokiej gamie projektów. 

W projektach Elstead Lighting tradycja łączy się z nowoczesnością w niezwykle atrakcyjny sposób. 


Elstead Lighting – inspiracje marki

Projektanci Elstead Lighting czerpią inspiracje z różnych źródeł i epok. Ich kolekcje oświetleniowe to małe dzieła sztuki, w których widać odwołania do stylów obecnych w sztuce na przestrzeni wieków.

Jednocześnie modele marki są nowoczesne i oryginalne. Zgrabnie łączą w sobie nowe rozwiązania wzornicze z tym, co daje nam tradycja

Wiele projektów odwołuje się do designu rodem z połowy ubiegłego wieku, ale nie brakuje też takich, które przywodzą na myśl średniowieczne królewskie zamki. To daje szerokie pole do popisu podczas aranżowania tych lamp we współczesnych wnętrzach. 


Lampy Elstead Lighting, które musisz poznać

W ofercie Elstead Lighting są lampy, które koniecznie musisz poznać:

  • Lampy z kolekcji Trilogy, czyli nieco surowe w formie modele, które najlepiej sprawdzą się w minimalistycznych i loftowych przestrzeniach. Lekko postarzany styl z wykorzystaniem szkła i metalu tworzy wyrazistą oprawę świetlną do nowoczesnego wnętrza.
  • Klasyczna kolekcja Mona stworzona w stylu retro. To projekty, które wyglądają jak wyciągnięte z eleganckiego salonu z lat 50. XX wieku. Dodają wnętrzu charakteru i znów modnego stylu retro. To kolekcja o prostym, ale jednocześnie dekoracyjnym designie.
  • Kolekcja Balance, jak sama nazwa wskazuje, prezentuje harmonię, jaką można osiągnąć, tworząc współczesne lampy inspirowane stylem vintage. Klasyczne klosze z zewnątrz wyglądają niepozornie, ale cała siła projektu tkwi w połyskującym wnętrzu. 
  • Lampy Elstead Lighting z kolekcji Crown przywodzą na myśl arystokratyczny przepych i atrybuty władzy królewskiej. To kolekcja, która prezentuje się doskonale zarówno w industrialnych wnętrzach prywatnych jak i lokalach usługowych.

Zaaranżuj swoją przestrzeń z lampami Elstead Lighting  i wyraź swój styl dzięki ich nieszablonowym projektom wzorniczym. 

Skorzystaj z zakładki kontaktowej, by dowiedzieć się więcej.