Wpuszczane w sufit

Wpusty sufitowe łazienkowe

Oprawy wpuszczane w sufit są przeznaczone do różnych zastosowań w oświetleniu łazienkowym. Pozwalają nawet w ciągu dnia korzystać z wydajnego światła. Są na tyle dyskretne i tak dobrze komponują się z wystrojem, że zapewniają oświetlenie ogólne lub specyficzne dla wydzielonych stref także w pomieszczeniach takich jak salony, kuchnie, korytarze, schody itp. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wpusty sufitowe LED o bardzo wysokiej wydajności świetlnej.


Wpusty sufitowe łazienkowe - energooszczędne, przyjazne dla środowiska i trwałe

Lampa wpuszczana w sufit to niewielka oprawa przeznaczona do montażu na suficie. Ma pewne cechy, które należy ocenić przed zamontowaniem jej w miejscu, które chcesz oświetlić: wygląd, kąt świecenia i lumeny. Ta ostatnia dotyczy ilość światła, jaką może zaoferować.
 

Nowoczesne reflektory łazienkowe wpuszczane w sufit wykorzystują technologię LED. Charakteryzują się nie tylko przyjaznym dla oka, przyjemnym i wysokiej jakości światłem, ale również posiadają właściwości produktu, z których można skorzystać na kilka sposobów. Z jednej strony mają wyjątkowo długą żywotność, a z drugiej są bardzo ekonomiczne i energooszczędne. To chroni środowisko i dba o Twoje finanse.


Wpusty sufitowe do łazienki

Jako subtelna forma opraw oświetleniowych, wpusty sufitowe do łazienki są nieodzowną częścią nowoczesnego wystroju wnętrz. Uwidaczniają swoje zalety zwłaszcza w pomieszczeniach z niskimi lub podwieszanymi sufitami. Reflektory sufitowe wpuszczane w sufit idealnie nadają się do oświetlenia strefowego, a także stanowią atrakcyjny wkład w oświetlenie ogólne rozprowadzane w pomieszczeniu.

Istnieje wiele modeli specjalistycznych jak np. reflektory wpuszczane IP44 (klasa wodoszczelności), które ze względu na odporność na przenikanie wody znajdują zastosowanie jako lampy wpuszczane w łazience. Jeśli więc chcesz stylowo unowocześnić i oświetlić swoje wnętrza, trafiłeś we właściwe miejsce w naszym sklepie.

Czekają na Ciebie liczne wpusty sufitowe do wszechstronnego zastosowania we wszystkich pomieszczeniach. Dyskretnie osadzone w suficie oprawy wpuszczane w sufit stanowią element dekoracyjny, który zachwyca zarówno wyglądem, jak  i funkcjonalnością.

Nie czekaj i już dziś dobierz odpowiednie oświetlenie do łazienki!