Chors

Lampy Chors

Lampy Chors to niezwykłe projekty od polskiego producenta współpracującego z najlepszymi projektantami oświetlenia. Jak sami mówią, ich celem jest światło, a sekretem projektów – detale. 

Chors to oświetlenie do nowoczesnych wnętrz prywatnych, gastronomicznych i usługowych. Lampy mają niebanalną formę, oryginalne kształty i tworzą niezwykły klimat w aranżowanej przestrzeni. 

Sprawdź, jakie propozycje od Chors zebraliśmy i które najgoręcej polecamy.


Chors – lampy od polskiego producenta

Cenimy markę Chors ze względu na oryginalność jej projektów, ale nie tylko za to. Chors to lampy od polskiego producenta, co jest ogromną zaletą. Wspieramy polskie marki i cieszymy się z ich rozwoju.

W zespole Chors pracują polscy i zagraniczni projektanci, którzy tworzą spójną, a jednocześnie różnorodną całość oferty. 

Lampy Chors są wykonywane głównie z aluminium i zachowują surową formę o nowoczesnym stylu. Mogą stać się niepozornym dodatkiem do wnętrza, jak i stanowić dekorację. Zależy, jak je wyeksponujesz oraz jaki model wybierzesz. 

Oświetlenie Chors jest wybierane zarówno do domów prywatnych, jak i punktów usługowych, restauracji czy hoteli. Uniwersalność wpisana w wyrazistość projektów pozwala na umieszczenie ich w rozmaitych przestrzeniach. 


Lampy Chors w naszym sklepie

Oferta lamp Chors w naszym sklepie jest bardzo szeroka. Zdecydowaliśmy się na dobór wielu różnorodnych propozycji, by z łatwością dopasować je do stylu Twojego wnętrza. 

  • Kinkiet dekoracyjny Ambiente K nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Zwraca uwagę niestandardową formą składającą się z okrągłych asymetrycznych detali. Jest nietypowym i odważnym oświetleniem dodatkowym do stworzenia nastroju w salonie, sypialni lub hotelu. 
  • Lampa wpuszczana Ra In to delikatny i wyjątkowy dodatek. Może stanowić oświetlenie główne lub uzupełniające i wygląda doskonale zarówno w prywatnej, jak i publicznej przestrzeni. 
  • Dla miłośników czytania stworzona została lampa podłogowa Reel A. Ten projekt to romans klasyki z nowoczesnością. Przy wygodnej sofie lub głębokim fotelu oraz regale z książkami będzie idealnym uzupełnieniem pomieszczenia. 

 

Chors – oświetlenie do Twojego domu

Chors to oświetlenie do Twojego domu, niezależnie od wystroju. Nowoczesne projekty o tradycyjnych inspiracjach odnajdą się zarówno w eleganckim wnętrzu, jak i surowym czy minimalistycznym.

Poza wspomnianymi przez nas modelami warto zwrócić uwagę także na pozostałe projekty: lampy biurkowe do gabinetu lub biura, wpusty ledowe Chors tworzące dodatkowe, nastrojowe światło lub oryginalna lampa wisząca do systemy Snap Myco.

Wybór lamp Chors w naszym sklepie jest bardzo szeroki, z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze najlepszych lamp do Twojego mieszkania lub biura.