Plafony klasyczne

Plafony klasyczne - sufitowe

Podczas urządzania mieszkania warto szczególnie skupić się na dostosowaniu oświetlenia do naszych potrzeb. Aby lampy były funkcjonalne, należy dobrać elementy oświetlenia głównego i dodatkowego. Lampy główne mają za zadanie oświetlić całe pomieszczenie równomiernie, natomiast dodatkowe zwrócić uwagę na detale. 

Plafony sufitowe klasyczne z naszej oferty sprawdzą się jako oświetlenie główne w niskich i przestronnych wnętrzach. Propozycje od znanych producentów to rozwiązania do przestrzeni prywatnej oraz w firmach i hotelach. Sprawdź, nasze propozycje.

Gdzie montuje się plafony klasyczne?

Plafony sufitowe to lampy mocowane bezpośrednio przy samym suficie, dlatego świetnie sprawdzają się w niskich pomieszczeniach. Mają płaski klosz o wykończeniu pełnym lub częściowym. 

Mogą stanowić źródło głównego światła w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu klosza (częściowego lub pełnego) światło zostaje rozprowadzone równomiernie po wnętrzu. Jeśli nie masz ochoty na montowanie żyrandolu lub tradycyjnej lampy wiszącej, zdecyduj się na plafon klasyczny. 

Wybór klasycznych plafonów sufitowych

Proponujemy Ci plafony sufitowe od:

Lampy Maxlight wyróżniają się ornamentyką swoich projektów. Ich plafony sufitowe są ozdobne i oryginalne. Sprawdzą się w klasycznym wnętrzu. Świetnie komponują się z miękkimi dywanami i solidnymi meblami. 

Produkty Ramko należą do bardziej praktycznych i użytkowych propozycji. Występują w formie niewielkich płaskich kloszy. Są idealne do niskich pomieszczeń. Plafony klasyczne Ramko pasują do minimalistycznych wnętrz, w których lampa nie musi być dekoracją. 

Jaki sufitowy plafon klasyczny wybrać?

Dobierz klasyczny plafon do metrażu, jakim dysponujesz. Sprawdź, jakie wielkości lamp oferują nasi producenci. Plafony od Ramko należą do mniejszych lamp, które dopasujesz do niskiego i niewielkiego pomieszczenia. Produkty Maxlight sprawdzą się w większych przestrzeniach.

Sufitowe, klasyczne plafony dostępne są w kolorze chromu i białym. Skontaktuj się z nami, by zapytać o dostępność innych wykończeń kolorystycznych lamp od Ramko.

Łącz także różne rodzaje oświetlenia i sprawdź naszą ofertę innych lamp klasycznych!