Lysne

Lampy Lysne

Lysne to Polski producent oświetlenia, który istnieje na rynku od 2017 roku. Głównym celem Lysne, jest tworzenie lamp o wyrafinowanym wzornictwie z najwyższej jakości polskich materiałów. Firma oferuje bardzo szeroką gamę lamp wykonanych głównie z metalu i drewna. W naszej ofercie znajdziesz lampy loftowe, kinkiety i plafony, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu.

Każdy egzemplarz lampy producenta Lysne, tworzony jest z wysoką precyzją w warsztacie znajdującym się w Częstochowie. Oprócz tego wszystkie elementy, z których zbudowane są lampy Lysne, pochodzą z Polski. Nie musisz zatem martwić, się, że dokonując zakupu, na lampę będziesz musiał czekać 2 miesiące. Wszystkie zamówienia wysyłane są z naszego kraju, a każda lampa posiada min. 2-letnią gwarancję, którą bez problemu zrealizujesz w kilka chwil.

Polski producent lamp — Lysne

Lysne jako producent oświetlenia wie, jak ważna jest jakość wykonania oraz design. Właśnie dlatego firma śledzi na bieżąco wszystkie trendy, dodając co jakiś czas do swojej oferty nowe produkty. Wybierając lampy z oferty tej firmy, możesz być pewny, że wnętrze Twojego mieszkania stanie się prawdziwym dziełem sztuki.

Dodatkowym atutem lampy firmy Lysne, jest certyfikat CE oraz certyfikat niepalności tkanin abażurowych. Dzięki temu masz pewność, że każdy egzemplarz przed opuszczeniem produkcji zostanie dokładnie sprawdzony.

Nowoczesne i funkcjonalne lampy Lysne

Decydując się na zakup lamp Lysne, zapewniasz sobie nie tylko lampę na długie lata, ale również wspierasz polski rynek. Warto zwrócić na to uwagę podczas zakupu, ponieważ wspieranie naszych firm, to niejako obowiązek każdego Polaka.

Lampy pochodzące od producenta Lysne wyróżnia:

  • wysoka jakość wykonania i ciekawy design,
  • produkcja w pełni na terenie Polski,
  • unijny certyfikat CE oraz atesty dot. niepalności abażurów,
  • min. 2-letni okres gwarancyjny,
  • profesjonalne doradztwo i pomoc techniczna.