Lampy nad lustro

Lampy nad lustro

Dobre oświetlenie nad lustrem w łazience jest ważne, zwłaszcza jeśli używasz go do takich czynności pielęgnacyjnych, jak golenie lub nakładanie makijażu. Tylko odpowiednio dobrane lampy nad lustro dają pewność, że twarz jest na tyle dobrze oświetlona, by było widać wszystkie jej szczegóły. 

Sposobów na oświetlenie luster jest wiele. My proponujemy Ci nowoczesne systemy kinkietów ledowych nad lustro, dzięki którym uzyskasz przyjemną strefę jasności bez niepotrzebnych cieni i odblasków.

Podłużne lampy nad lustro

Zamiast popularnych luster z wbudowanymi podświetleniami lub tradycyjnego oświetlenia punktowego z  reflektorami zamontowanymi w suficie, postaw na nowoczesność i wybierz podłużne lampy nad lustro. Taki rodzaj oświetlenia idealnie wpasowuje się w lekką strukturę łazienki. Dlatego konstrukcja oferowanych przez nas kinkietów nad lustro jest zwykle raczej niepozorna i prosta, ale jednocześnie zgrabna i modna.

To, co dotyczy oświetlenia luster łazienkowych, pasuje oczywiście również do luster w korytarzu lub nad toaletką w sypialni. We wszystkich tych przypadkach z reguły lepiej wybierać oświetlenie, które emituje przyjemne, niezbyt jasne i absolutnie nieoślepiające światło. Pamiętaj również, że w tym kontekście kolorystyka płytek i ścian ma ogromne znaczenie, ponieważ ciemne powierzchnie pochłaniają znacznie więcej światła niż jasne.

Lampy nad lustro z oświetleniem LED

Proponujemy Ci lampy na lustro ze zintegrowanym źródłem światła LED. Diody elektroluminescencyjne (LED) zużywają znacznie mniej energii niż jakiekolwiek inne lampy, co znacznie obniża rachunki za prąd. Przekonują również długą żywotnością wynoszącą kilkadziesiąt tysięcy godzin. Kolejną ich zaletą jest to, że działają niezawodnie i precyzyjnie, nie migoczą i nie zmieniają barwy światła.

Czy lampy nad lustro mogą być używane w łazienkach?

Wszystkie nasze ledowe lampy nad lustro mogą być bezpiecznie używane w łazienkach. Dlatego nie czekaj, tylko już dziś przejrzyj ofertę w naszym bezpiecznym sklepie internetowym i zrób zakupy, jakich potrzebujesz.

Szukasz innej lampy do wnętrza swojego domu? Sprawdź naszą pozostałą ofertę!