Lampy biurkowe i stolikowe

Lampki biurkowe LED i stolikowe od Shilo

Lampki biurkowe i stolikowe LED w ofercie Shilo uzupełnią wystrój Twojego mieszkania, biura lub gabinetu. Będą nie tylko niezbędnym punktem świetlnym, ale także stylową dekoracją. Uniwersalne kolory i nowoczesne formy odnajdą się w każdej przestrzeni.

Wybierz swoją lampę biurkową LED od Shilo i ciesz się doskonale oświetlonym miejscem pracy.


Lampy biurkowe LED od marki Shilo

Lampki biurkowe LED od Shilo, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystują diody LED. Ledy są bardzo popularne dzięki swoim licznym zaletom:

  • lampy ledowe charakteryzuje niewielki rozmiar i jednocześnie duża moc i skupione światło;
  • diody ledowe są wytrzymałe i mają długą żywotność. Wymienia się je rzadziej niż zwykłe żarówki;
  • LED-y nie nagrzewają się tak szybko i mocno jak tradycyjne żarówki.

Zastosowanie diod ledowych w lampach biurkowych i podłogowych Shilo jest więc zabiegiem ekologicznym i ekonomicznym. 


Wybierz swoją lampę biurkową LED od Shilo

Jeśli szukasz stylowej lampki biurkowej i podłogowej LED, wybierz model od Shilo. Prezentujemy projekty z kolekcji Bonar i Kosame. 

  • Lampy biurkowe LED Kosame oferujemy w dwóch kolorach: czarnym i białym. To minimalistyczne i nowoczesne lampy, które sprawdzą się w przestrzeni służbowej oraz prywatnej. Mają designerską formę i dają mocne, skoncentrowane światło, które przydaje się podczas pracy.
  • Lampa podłogowa LED Bonar od Dohar Shilo to nastrojowy projekt, który świetnie wygląda w nowoczesnych aranżacjach wnętrzarskich. Duży klosz na wąskich nóżkach i krzyżowej płaskiej podstawie prezentuje się elegancko i stylowo. Lampa postawiona obok regału lub sofy w salonie spełnia funkcję praktyczną i dekoracyjną.

Lampę biurkową LED Kosame od Shilo zaaranżujesz w wielu miejscach zarówno w funkcji użytkowej jak i również dekoracyjnej:

  • na stoliku nocnym przy łóżku,
  • na komodzie w sypialni lub salonie,
  • na biurku w pokoju dziecka lub swoim gabinecie.

Z kolei lampa podłogowa LED Bonar od Dohar Shilo to propozycja do biura, salonu oraz sypialni. Świetnie dopełni wystrój i zapewni dobre światło po zmroku oraz będzie stanowić elegancką ozdobę za dnia. 
Odezwij się do nas, jeśli potrzebujesz więcej informacji o ofercie.