Light Prestige

Lampy Light Prestige – oświetlenie dla każdego

Lampy od Light Prestige to oświetlenie, które każdy dopasuje do swojego wnętrza i które spodoba się nawet najbardziej wymagającym. Proste, klasyczne lampy wiszące do przytulnego salonu, szalone rozwiązania designerskie do niestandardowych wnętrz, lampy, które odnajdą się w pokoju dziecięcym… 

Kolekcje tego producenta zapadają w pamięć i wyróżniają zarówno w aranżowanej przestrzeni, jak i pośród innych marek z branży oświetleniowej. 


Light Prestige – wyjątkowe projekty do każdego wnętrza

Marka Light Prestige to, jak sama nazwa wskazuje, luksusowe lampy projektowane z niezwykłą finezją i czerpiące z rozmaitych wzorców. Dzięki różnorodności produktów, ich lampy pasują do każdego wnętrza i dopełniają wystrój.

Dla osób, które lubią klasyczne i konwencjonalne lampy z delikatną nutką szaleństwa, proponujemy kolekcję Bali. Klosz za sprawą swojego kształtu nawiązuje do tradycyjnej formy, a wnętrze odwołuje się do egzotycznych rozwiązań designerskich. To lampa idealna do powieszenia w salonie nad stolikiem kawowym przy miękkiej i wygodnej kanapie.

Takie lampy jak te z serii Bali od Light Prestige znajdą swoje miejsce w każdej przestrzeni. Ich uniwersalność jest uzupełniona o nieszablonowe detale.Szczegóły są jednak niuansem dla spostrzegawczych, ale nie przytłaczają kompozycji i wystroju.


Sprawdź najciekawsze propozycje od Light Prestige

Poza klasycznymi lampami, jak te z kolekcji Bali, warto przywołać najciekawsze propozycje od Light Prestige, które są niekonwencjonalnymi dekoracjami w formie punktów świetlnych.

  • Jeśli chcesz stworzyć w salonie kosmiczny efekt po zachodzie słońca, sprawdź lampę o nazwie Konstelacja pozioma LP-056/1P BK od Light Prestige lub jej pionowy odpowiednik. Połączenie dymionego szkła i metalu, geometrycznego kształtu i nawiązanie do widoku nieba wypełnionego konstelacjami gwiazd robi ogromne wrażenie. To lampa, która zwraca na siebie uwagę nie tylko po zmroku. 
  • Surowe, minimalistyczne wnętrza polubią się z innymi modelami od Light Prestige, czyli kolekcją Dritto. Ta seria nawiązuje do morskich aktywności, doskonale odnajdzie się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim lub loftach. Może przełamać zbyt klasyczną przestrzeń lub dopełnić minimalistyczny wystrój.
  • Kolekcja Farfalla od Light Prestige odnajdzie się w salonie glamour lub nawet pokoju dziecięcym. Każda mała księżniczka marzy o takiej lampie! Detale, z których zbudowany jest klosz, przypominają motyle, natomiast z daleka kompozycja przypomina zwiewną królewską suknię. To świetne uzupełnienie dziewczęcego pokoju.


Oświetlenie Light Prestige do każdego pomieszczenia

Dzięki różnorodności, o jaką dbają projektanci marki, oświetlenie Light Prestige pasuje do każdego pomieszczenia, nawet do pokoju dziecięcego. Coś dla siebie w ich ofercie znajdą także fani astrologii, miłośnicy skandynawskiego minimalizmu oraz osoby, które lubią klasyczną elegancję. 

Zachęcamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą marki Light Prestige, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.