Oświetlenie basenowe

Oświetlenie do basenu

Marzysz o tym, aby wziąć nocną kąpiel w basenie, ale nie wiesz, jak poprawić sobie widoczność? Chcesz mieć dobre reflektory, które oświetlą, a także dodadzą estetyki Twojemu basenowi? Oferujemy Ci oświetlenie baseowe, z którego można korzystać na zewnątrz. Dzięki niemu ta zewnętrzna część przestrzeni nabierze wyjątkowego blasku i ekskluzywnego charakteru!


Jak umieścić światła w basenie?

Jednym z aspektów, które są najczęściej brane pod uwagę, jeśli chodzi o rozmieszczenie i lokalizację lamp basenowych, jest umieszczenie ich w kierunku przeciwnym do frontu domu, aby uniknąć irytującego blasku. Poza tym ilość świateł musisz dostosować do rozmiaru i rodzaju powierzchni do pływania. I tak do małego, prostego basenu przyda się reflektor, który rzuca światło podłużne, aby uzyskać jednorodne oświetlenie.
Przy dłuższych basenach warto umieścić oświetlenie na krótszych ścianach, które zapewnią jednolite światło i zapobiegną ewentualnym cieniom powodowanym przez przeszkody w basenie. Jeśli masz rzymskie schody, stopnie lub siedzisko, zainstaluj oświetlenie basenowe na głębokości 30 cm od krawędzi, aby uzyskać równomierne światło do bezpiecznego wchodzenia i wychodzenia.


Najlepsze oświetlenie basenowe

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz najlepsze oświetlenie basenowe wykonane z poliwęglanu, ze stali oraz szkła. Oferujemy reflektory LED, które są idealne do oświetlenia wody. Zapewniają odpowiednią jasność, której potrzebujesz podczas pływania. Wielką zaletą światła LED jest emitowanie takiego samego blasku jak tradycyjne halogeny, ale przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej.
Możesz wybierać spośród lamp basenowych, które są wpuszczane w ścianę za pomocą wnęki mocującej lub zdecyduj się na bardzo płaskie oświetlenie, które jest montowane np. do krawędzi basenu. Decyzja należy do Ciebie, a my czekamy na Twoje zamówienie!


Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, jaki rodzaj oświetlenia będzie najlepszy do Twojego basenu, skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z działem obsługi klienta.

Sprawdź także inne oświetlenie zewnętrzne z naszej oferty i ciesz się pięknie urządzonym ogrodem!