Lampy podłogowe klasyczne

Stojące lampy podłogowe klasyczne

Elegancki salon doskonale dopełniają stojące lampy podłogowe w klasycznym stylu. Są praktyczne i spełniają użytkową rolę, ale jednocześnie są piękną ozdobą wnętrza. 

Gdzie najlepiej postawić taką lampę? Do jakich elementów wystroju pasuje? O tym wszystkim opowiadamy poniżej. 


Klasyczne lampy podłogowe – czym się charakteryzują?

Klasyczne lampy podłogowe charakteryzują się odwołaniami do tradycyjnego wzornictwa. Mogą przybierać prostszą formę nawiązującą do antyku lub bardziej ozdobną formę wzbogaconą misternymi detalami.

Lampy stojące o dekoracyjnym charakterze uzupełniają eleganckie i gustownie urządzone wnętrza prywatne, ale też luksusowe hotele.

Najlepiej wyglądają w pobliżu głębokiego fotela i przepełnionych książkami półek, w domowym lub firmowym gabinecie, a także hotelowej recepcji. 

Łączą w sobie funkcje użytkowe z dekoracyjnymi. 


Jaka klasyczna lampa stojąca do salonu będzie najlepsza?

W zależności od wystroju Twojego domu, mogą Ci odpowiadać różne modele lamp. Gwarantujemy jednak, że klasyczna lampa stojąca odnajdzie się w większości przestrzeni. 

Nasze modele świetnie wyglądają w:

  • przestronnym salonie o prostym wystroju,
  • przytulnym pokoju dziennym obok miękkiej sofy i regału z książkami,
  • w recepcji w hotelu,
  • eleganckim lokalu usługowym.

Dzięki takiej różnorodności stojące lampy podłogowe, jakie prezentujemy, znajdują swoje miejsce w klasycznie urządzonych salonach, a także przytulnych wnętrzach pełnych puszystych poduszek.

Lampy tego typu odnajdują się również w lokalach usługowych, salonach kosmetycznych i SPA oraz w eleganckich hotelowych pokojach i recepcjach. 

 

Klasyczne lampy podłogowe w Bright

W Bright oferujemy klasyczne lampy podłogowe polskiej marki Amplex. Wyróżniają się wysoką jakością, dbałością o szczegóły i pięknym designem. 

Lampa podłogowa Amplex z kolekcji Lilosa nawiązuje do antycznych rozwiązań dekoracyjnych i pasuje do eleganckiego salonu. Jest posągowa i subtelnie ozdabia wnętrze.

Z kolei lampa stojąca z kolekcji Cordoba II jest bardziej dekoracyjna i wspaniale współgra z przytulnymi pomieszczeniami pełnymi ozdób i dodatków. Dodaje pomieszczeniom przepychu.

Poznaj pełną ofertę klasycznych lamp podłogowych i wybierz swoja ulubioną. A jeśli potrzebujesz więcej informacji, napisz do nas, z przyjemnością pomożemy Ci w zamówieniu.