Lampy podłogowe

Lampy podłogowe Chors

Lampy podłogowe Chors są praktycznym i dekoracyjnym uzupełnieniem wystroju. Marka Chors szczególnie dba o to, by oba warunki zostały spełnione. Ich projekty wyróżniają się na rynku nowoczesnym designem i jednocześnie zachowują elegancki minimalizm.  

Zobacz, jakie lampy podłogowe Chors oferujemy i zamów swój ulubiony model!


Nowoczesne lampy podłogowe Chors

Lampy podłogowe Chors to nowoczesne lampy, które dodają wnętrzom charakteru. W ofercie Bright zebraliśmy oryginalne i wyróżniające się kolekcje:

  • Backlight +
  • Reel A
  • Backlight
  • Ambiente

Lampy Chors są nowoczesne nie tylko dzięki kształtom i formie, ale również dzięki stosowaniu technologii LED. Ledowe diody są przyjazne dla środowiska i portfela, poniewaz mają wyjątkowo długą żywotność. Co więcej nie nagrzewają się i trudniej je uszkodzić. 

To wszystko sprawia, że rzadko masz potrzebę, aby wymieniać diodę na nową.

Lampy podłogowe Chors występują w stonowanych i neutralnych kolorach, co sprawia, że są uniwersalne i łatwo je zaaranżować. Biel, czerń i odcienie szarości oraz srebra dopasowują się do każdego wnętrza i zgrabnie je uzupełniają. 


Czarne lampy podłogowe Chors

Najchętniej wybierane są czarne lampy podłogowe od marki Chors. Są eleganckie i minimalistyczne. Włączone stanowią dodatkowy punkt świetlny w pomieszczeniu, wyłączone także prezentują się znakomicie dzięki kreatywnej pracy projektantów marki.

  • Najbardziej delikatnym projektem jest model Backlight, czyli najprostsza w formie lampa stojąca od Chors. Wysoki i smukły słupek daje rozproszone i miękkie światło odbijające się od ściany. 
  • Czarna lampa podłogowa Chors z kolekcji Reel A to bardziej rozbudowany model z małym reflektorkiem. Nieco surowa forma klosza sprawia, że lampa odnajduje się w skandynawskich i loftowych przestrzeniach, a skoncentrowane światło jest bardzo praktyczne.
  • Kolekcja Ambiente to lampy podłogowe, które są ozdobą pomieszczenia. Dekoracyjne, ale jednocześnie oszczędne w formie modele zwracają na siebie uwagę we wnętrzu. To świetny model do sypialni, w której zależy Ci na nastrojowym i miękkim świetle.

Minimalistyczne lampy podłogowe Chors zaaranżujesz z łatwością i dodasz swojemu wnętrzu charakteru. A jeśli chcesz wiedzieć więcej, odezwij się do nas. Doradzimy Ci podczas zakupów.