Astro Lighting

Lampy Astro Lighting

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór lamp od marki Astro Lighting. To brytyjska marka z ponad dwudziestoletnią tradycją. Pracuje nad swoimi projektami, dążąc do ich najwyższej jakości. Proces produkcji opraw świetlnych powstaje w zgodzie z naturą i środowiskiem.

Astro Lighting dba o planetę, jednocześnie oferując nam doskonałe propozycje oświetleniowe o różnej funkcjonalności. 

Planując rozmieszczenie punktów świetlnych w mieszkaniu czy lokalu użytkowym, pamiętaj o zapewnieniu oświetlenia głównego i punktowego. Lampy dodatkowe są nie tylko praktyczne, ale też stanowią niebanalną dekorację wnętrza.

Sprawdź, co proponuje Astro Lighting.

Lampy Astro Lighting – wybór 

Astro lighting oferuje oświetlenie o różnych funkcjach i przeznaczeniu. W zależności od potrzeb dobierzesz lampy wiszące lub płaskie plafony. Oferta producenta jest niezwykle szeroka:

  • Lustra podświetlane.
  • Lampy łazienkowe szczelne.
  • Lampy podłogowe.
  • Lampy biurkowe i stolikowe.
  • Wpuszczane w ścianę.
  • Wpuszczane w sufit.
  • Lampy ścienne i kinkiety.
  • Lampy sufitowe i plafony.
  • Lampy wiszące i żyrandole.

Lampy Astro Lighting – zastosowanie

Zastosowanie lamp Astro Lighting jest bardzo szerokie. To projekty dostosowane do montowania w ścianach, sufitach, a także jako oświetlenie biurowe. 

Oświetlenie łazienkowe jest odporne na specyficzne warunki w tym pomieszczeniu. Działa bez zarzutu w otoczeniu silnej wilgoci i pary.

Designerskie lampy biurkowe nadadzą charakteru stolikowi do pracy. Wyróżniają się intrygującymi kształtami i eleganckim wykończeniem.

Lampy podłogowe od Astro Lighting to praktyczne i zarazem ozdobne produkty. Stojące obok wygodnej, miękkiej sofy stanowią dekorację, ale też służą do czytania lub po prostu stworzenia nastroju w pomieszczeniu.

Astro Lighting – co je wyróżnia?

Te brytyjskie lampy to połączenie klasyki z nowoczesnością. Nowatorskie kształty świetnie komponują się z tradycyjnymi elementami projektów. 

Lampy Astro najczęściej są wykonane z metalu i elementów szklanych. To bezpieczne i solidne rozwiązanie, które jednocześnie pasuje do większości wnętrz. 

Część lamp dostępna jest w alternatywnych wersjach kolorystycznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, zwróć się do obsługi sklepu, która rozwieje wszelkie wątpliwości i odpowie na pytania.