Mistic

Lampy Mistic Lighting

Lampy Mistic Lighting to przede wszystkim funkcjonalne wpusty sufitowe, reflektory i inne rodzaje światła dodatkowego, które możesz wykorzystać w mieszkaniu, by dobrze je oświetlić. Poza względami praktycznymi marka zwraca również uwagę na klasyczny design oraz konkurencyjne ceny produktów. 

Kolekcje tego producenta charakteryzuje uniwersalność i wysoka jakość, która jest dla nas wszystkich tak bardzo ważna.


Polska marka oświetleniowa Mistic

Mistic to polska marka oświetleniowa, dla której tworzenie lamp jest swoistą sztuką użytkową. Projektanci czerpią z tradycyjnego wzornictwa, dbając o to, by każdy model odnalazł się w nowoczesnych wnętrzach. 

W ofercie Mistic Lighting znajdują się minimalistyczne wpusty sufitowe, proste plafony i minimalistyczne reflektory. Każdy model może zostać wykorzystany jako dodatkowy punkt świetlny w salonie, jadalni czy kuchni oraz jako oświetlenie korytarza czy przedpokoju. 


Jak zaaranżować lampy Mistic Lighting w mieszkaniu?

Jak wspomnieliśmy, bardzo łatwo zaaranżować lampy Mistic Lighting w mieszkaniu. Dzięki uniwersalnemu designowi i przystępnym cenom, lampy tego polskiego producenta są łatwo dostępne i osiągalne.

  • Reflektory ledowe Mistic z serii Broken to nietypowe podejście do tematu reflektorów dających dodatkowy punkt świetlny. Konstrukcja, jak wskazuje nazwa, wygląda na przełamaną i zdekonstruowaną. Spodoba się osobom, które lubią nietypowe lampy lub chcą dopełnić wnętrze interesującym dodatkiem.
  • Dla fanów klasyki producent przygotował kolekcję Double Quad, czyli proste wpusty sufitowe, które znajdą swoje miejsce w nowoczesnym salonie, eleganckiej kuchni oraz domowym korytarzu. Dopasowują się do wystroju i nie są dominującym dodatkiem. Ich wysoka wartość praktyczna zadowoli najbardziej wymagających.
  • Metalowe kinkiety Eclipse z Mistic Lighting dodają wnętrzom elegancji z nowoczesnym akcentem. Świetnie sprawdzają się w korytarzach oraz innych przestrzeniach użytkowych, w których zależy nam na punktowym doświetleniu.


Mistic Lighting, czyli wysoka jakość i przystępne ceny

Mistic Lighting to producent dla którego istotna jest wysoka jakość produktów i który dba o to, by jego produkty miały przystępne ceny. Dzięki temu uzupełnisz swoje mieszkanie lub firmę o precyzyjne, eleganckie punkty świetlne niedużym kosztem.

Pozostałe produkty z oferty Mistic są również warte uwagi i dopasowują się do każdego wnętrza: prywatnego, biurowego oraz usługowego. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o produktach, zapraszamy do kontaktu.