Reflektory sufitowe

Reflektory sufitowe

Istnieją reflektory, które są idealne do wszystkich typów pomieszczeń w domu lub w firmie. To reflektory sufitowe, które można dopasować do wszystkich stylów pod względem ich kształtów i kolorów. Niezależnie od rodzaju dekoracji, ten typ oświetlenia idealnie pasuje do każdego projektu. W naszym sklepie możesz wybierać spośród szerokiej gamy kształtów, rozmiarów, wzorów, które obejmują nowoczesne reflektory sufitowe.


Zalety reflektorów sufitowych

Na rynku lamp dostępna jest szeroka gama reflektorów wpuszczanych w sufit, idealnych do oświetlenia każdego pomieszczenia w domu. Oferują one wiele korzyści. Poznaj najważniejsze z nich.

  • Niewielki rozmiar i dyskretny wygląd sprawiają, że reflektory sufitowe idealnie komponują się z dekoracjami we wnętrzu, niezależnie od przewodniego stylu.
  • Umieszczone na suficie nie obniżają jego wysokości i nie zajmują miejsca. Są zalecane zwłaszcza do niskich i małych pomieszczeń np. piwnic i łazienek.
  • Możesz umieścić kilka reflektorów sufitowych w tym samym pomieszczeniu i oświetlić całe wnętrze takim źródłem światła, bez konieczności korzystania z innych lamp.

Dla poprawy funkcjonalności możesz zdecydować się na modele regulowanych reflektorów sufitowych, które pozwalają na sterowanie oświetleniem.


Jak prawidłowo rozmieścić reflektory sufitowe?

Zasadniczo musisz zadać sobie pytanie: czy całe pomieszczenie powinno być oświetlone? A może chodzi Ci o doświetlenie tylko wybranych miejsc np. nad przestrzenią roboczą w kuchni? W pierwszym przypadku z pewnością będziesz potrzebować kilku reflektorów sufitowych rozlokowanych w różnych miejscach.
Pamiętaj, że nikt nie chce być oślepiany, dlatego dobrze rozplanuj lokalizację opraw oświetleniowych. Zasadniczo rozmieszczenie reflektorów sufitowych zależy od pomieszczenia i żądanej jasności. Wymiary minimalnych odległości znajdziesz również na tabliczce konkretnej oprawki. 
Jeśli masz wątpliwości, z przyjemnością Ci pomożemy. Skorzystaj z porad naszych specjalistów. Dane kontaktowe znajdziesz na górze strony.

Sprawdź jakie inne lampy do wnętrz możemy Ci zaoferować!