Ramko

Oświetlenie Ramko Lighting – lampy do nowoczesnych wnętrz

Nowoczesne wnętrza wymagają szczególnej oprawy – szczególnie świetlnej! Dobrze oświetlona przestrzeń jest użytkowa i wydobywa się z niej piękno. Poznaj oświetlenie Ramko Lighting, które pomoże Ci w zaaranżowaniu przestrzeni.

Ramko produkuje lampy wiszące, kinkiety, plafony, żyrandole czy lampy biurkowe, których oryginalny wygląd przykuwa wzrok i upiększa wnętrze.


Lampy Ramko – polski producent

Lampy Ramko to oświetlenie od polskiego producenta tworzone dzięki kreatywności genialnych projektantów. 

Ich projekty charakteryzują się:

  • doskonałą jakością,
  • przystępną ceną,
  • oryginalnymi kształtami,
  • nowoczesnym wzornictwem,
  • powstają w Polsce.

To lampy, z którymi urządzisz całe mieszkanie: od sypialni po korytarz. Niezależnie od wystroju, jaki został zastosowany w Twojej przestrzeni, lampy Ramko świetnie się w nim odnajdą. 


Ramko – oświetlenie do Twojego domu

Ramko do oświetlenie do Twojego domu, jeśli lubisz klasykę w wystroju, zdecydowane linie, a także nowatorskie realizacje designerskie.

Jeśli w Twoim domu dominuje klasyka, chętnie zwrócimy Twoją uwagę na jedną z najbardziej stonowanych kolekcji:

  • Kolekcja Rondo Rafia od Ramko Lighting, czyli nawiązujące do tradycyjnych form klosze zastosowane w lampach wiszących, plafonach, lampach biurkowych, podłogowych i kinkietach. Te modele znajdą swoje miejsce w eleganckich pomieszczeniach, gdzie będą odgrywać użyteczną rolę, na przykład w sypialni czy salonie. Będą subtelnym dopełnieniem domowej przestrzeni. 

A dla tych, którzy zamiast owalnych, łagodnych linii szukają czegoś bardziej zdecydowanego, Ramko przygotował inną kolekcję:

  • Seria Cruz od Ramko, w której znajdują się lampy stolikowe, podłogowe, sufitowe oraz kinkiety. Wszystkie z prostokątnymi kloszami, które nawiązując do klasyki, przełamują ją prostymi kątami. Te lampy doskonale odnajdują się we wnętrzach prywatnych, ale również hotelach, w których tworzą przytulną, wręcz domową atmosferę. 

A dla tych, którzy lubią ekstrawaganckie i ekskluzywne projekty, mamy coś jeszcze:

  • Kolekcja Echo od marki Ramko Lighting. Odważna forma, nietuzinkowe kształty, niespotykane detale – to wszystko jest cechą charakterystyczną kolekcji Echo. Do tych modeli należą wyjątkowe lampy wiszące, ale też plafony i lampy podłogowe. Każda z nich zwraca uwagę i każda staje się nieocenioną dekoracją pomieszczenia.  

 

Ramko Lighting, czyli nowoczesne i ekskluzywne projekty

Ramko Lighting to nowoczesne i ekskluzywne projekty designerskie polskich projektantów, dla których ważna jest jakość produktów oraz ich nieszablonowość. Wychodzą poza schematy i cenią nawiązania do tradycji. 

Obejrzyj całą ofertę Ramko Lighting i wybierz swoje ulubione modele. A jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze lub potrzebujesz więcej informacji, odezwij się do nas.