Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Theben

Lampy Theben

Lampy Theben wyróżniają się na arenie międzynarodowej swoimi oświetleniowymi produktami. Są to nowoczesne i uniwersalne pod względem wzorniczym punkty świetlne do ogrodu i zewnętrznych części budynków. 

Ich charakterystycznym elementem jest wbudowany czujnik ruchu. Co jeszcze warto wiedzieć o marce Theben? Zapraszamy do tekstu poniżej. 


Czym wyróżnia się oświetlenie Theben?

Oświetlenie marki Theben jest znane na całym świecie. W Polsce wybieramy je równie chętnie, by doświetlić dom od zewnątrz lub umieścić ich lampy w ogrodzie. 

Lampy Theben są wysoce funkcjonalne dzięki zastosowaniu czujnika ruchu w części projektów. To praktyczne rozwiązanie przydatne w przypadku lamp umieszczanych nad drzwiami wejściowymi czy przy ogrodowej ścieżce. 

Dzięki czujnikowi lampa włącza się, gdy tylko się do niej zbliżysz. To sprawia, że dotarcie do domu po zmroku lub otwieranie drzwi wejściowych późnym wieczorem nie sprawia kłopotu. 


Lampy marki Theben do ogrodu

Lampy marki Theben oświetlą Twój ogród i wejście do domu, jednocześnie będą w elegancki sposób dopełniać przestrzeń. 

Proste i klasyczne projekty marki uzupełniają każdy ogród i świetnie pasują do każdych drzwi wejściowych. 

W projektach dominuje klasyczna czerń i uniwersalna biel, dlatego modele Theben są tak często wybierane. Zawsze wyglądają świetnie!

Wśród produktów Theben znajdziesz:

  • słupki ogrodowe
  • i kinkiety zewnętrzne.

 

Słupki zewnętrzne Theben

Oferujemy słupki zewnętrzne marki Theben w kilku typach. W zależności od potrzeb, możesz wybrać bardziej masywne i szerokie modele lub delikatniejsze i węższe. 

Słupki ogrodowe występują w uniwersalnym kolorze aluminium i oczywiście zostały wyposażone w czujniki ruchu.


Kinkiety zewnętrzne Theben

Kinkiety zewnętrzne dostępne w ofercie Theben, podobnie jak słupki, są bardzo uniwersalne i łatwo zaaranżować je w przydomowej przestrzeni. 

Srebro, biel i czerń nigdy się nie nudzą, a dodatki w tych kolorach zawsze pozostają modne. Dzięki temu inwestycja w lampy zewnętrze Theben opłaca się na lata.

A jeśli potrzebujesz pomocy podczas zakupów lub chcesz otrzymać więcej informacji o ofercie, zapraszamy do pisania wiadomości oraz kontaktu telefonicznego.