Su-Ma

Lampy Su-Ma – zewnętrzne oświetlenie ogrodowe

Lampy marki Su-Ma to zewnętrzne oprawy oświetleniowe oraz lampy ogrodowe. Należą do nich różne kolekcje lamp, które z łatwością dopasujesz do ogrodu lub domu. 

Odpowiednie oświetlenie zakamarków ogrodu, ścieżki prowadzącej do drzwi wejściowych czy samego wejścia do budynku jest bardzo ważne. Dobrze rozmieszczone lampy zapewniają bezpieczeństwo i komfort, ale to nie wszystko.

Niewątpliwym atutem są też walory estetyczne lamp Su-Ma, które są pięknym dopełnieniem ogrodu i jego gustowną ozdobą. 


Su-Ma – polski producent lamp

Su-Ma to polski producent lamp zewnętrznych i ogrodowych. Od lat produkuje oświetlenie do polskich ogrodów i domów. W ich ofercie znajdziesz:

  • słupki ogrodowe, 
  • kinkiety zewnętrzne,
  • plafony zewnętrzne,
  • latarnie zewnętrzne,
  • oraz zewnętrzne wpusty ścienne.

Projekty marki są bardzo uniwersalne i z łatwością zaaranżujesz je w swojej przydomowej przestrzeni. Klasyczna biel i czerń odnajdują się w każdym miejscu. 


Lampy zewnętrzne Su-Ma – zastosowanie

Lampy zewnętrzne Su-Ma znajdują swoje zastosowanie jako oświetlenie funkcjonalne i dekoracyjne. 

Zewnętrzne wpusty ścienne, kinkiety i plafony zamontowane przed wejściem do domu lub nad drzwiami wejściowymi pozwalają na bezproblemowe otwieranie drzwi także wieczorem lub w nocy. 

Słupki ogrodowe od Su-Ma możesz wykorzystać jako oświetlenie ścieżek w ogrodzie oraz drogi prowadzącej do wejścia do budynku. Dzięki temu dotarcie do domu po zmroku jest łatwiejsze. 

Lampy Su-Ma są nie tylko praktyczne, ale też dekoracyjne. Zgrabne latarnie i ozdobne słupki dopełniają przestrzeń. Sprawdzają się jako element użytkowy, ale także dekoracja w ciągu dnia. 


Oświetlenie Su-Ma – najlepsze modele 

Trudno wybrać najlepsze modele oświetleniowe od Su-Ma. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób urządzony jest Twój ogród oraz jakiego typu punktów świetlnych wymaga dom. 

Proste i klasyczne plafony czy słupki z kolekcji Cube Max sprawdzą się, jeśli lampy mają pełnić głównie funkcję praktyczną. Świetnie wpasowują się w przestrzeń i stają się jej nierozerwalnym elementem. 

Miłośnicy klasycznych rozwiązań wzorniczych wybierają modele z serii Rado. Słupki z tej kolekcji nawiązują jednocześnie do tradycji oraz dekoracyjnych funkcji, jakie może pełnić oświetlenie. 

Kolekcja Cadiz robi wrażenie zarówno w dzień, jak i w nocy. Te lampy dodają nuty tajemniczości i odwołują się do projektów, które przed laty ozdabiały ulice, a także eleganckie domy. 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o produktach i ofercie marki Su-Ma, odezwij się do nas w wiadomości lub zadzwoń. Chętnie doradzimy Ci podczas zakupów.