Reflektorki

Lampy sufitowe reflektorki Chors

Lampy sufitowe reflektorki Chors to przydatne elementy oświetleniowe w pomieszczeniu. Sprawdzają się jako oświetlenie dodatkowe lub punktowe. Wykorzystanie technologii LED sprawia, że są ekologiczne  i wydajne.

Dowiedz się, który model reflektorków Chors sprawdzi się u ciebie najlepiej!


Reflektorki Chors – polskie lampy sufitowe

Chors to polska marka z branży oświetleniowej, której reflektorki są fantastycznym dopełnieniem projektów. Lampy sufitowe reflektorki stanowią oświetlenie uzupełniające w przestrzeni i świetnie uzupełniają wystrój. 

Najlepiej odnajdują się w nowoczesnych pomieszczeniach, ale na zasadzie kontrastu dopasowują się także do bardziej klasycznych wnętrz. 

W projektach marka Chors wykorzystuje technologię LED, która w wielu aspektach przewyższa tradycyjne żarówki:

  • Diody LED mają długą żywotność, dzięki czemu nie musisz ich tak często wymieniać na nowe. To oszczędność pieniędzy i ulga dla środowiska;
  • Zasada działania LED-ów sprawia, że w przeciwieństwie do żarówek żarnikowych, nie nagrzewają się tak szybko i mocno;
  • Diody LED są też znacznie bardziej odporne na uszkodzenia, dzięki czemu dłużej służą.  

Dzięki zastosowaniu LED-ów lampy sufitowe Chors są tak chętnie wybierane. Dzięki nim oszczędzasz pieniądze i nie musisz co rusz kupować nowych żarówek. 

Wszystkie projekty marki Chors występują w stonowanych i uniwersalnych kolorach, co sprawia, że łatwo dopasować je do wystroju wnętrza. 


Wybierz swój model lamp sufitowych reflektorków Chors

W ofercie Bright zebraliśmy kilka propozycji od Chors, dzięki czemu na pewno odnajdziesz u nas swój model lamp sufitowych reflektorków:

  • Reflektor Qua + R ON 13 Chors to niewielki punkt świetlny, który będzie budować nastrojowe oświetlenie w pomieszczeniu. Taki reflektor wykorzystasz tam, gdzie zależy Ci na zaakcentowaniu konkretnych elementów wystroju lub wyposażenia.  
  • Reflektor Qua + R ON 10 to bardziej masywny w formie model. Również posłuży jako dodatkowy punkt świetlny i odnajdzie się w salonie, sypialni lub korytarzu. Dzięki swojej neutralności bez problemu dopasowuje się do pozostałych elementów wyposażenia i nie przytłacza przestrzeni.
  • Reflektor Flask ON od marki Chors wyróżnia się swoim kształtem. Jest smukły i elegancki. Podłużny reflektorek na długim ramieniu prezentuje się minimalistycznie i nowocześnie. 

Wszystkie modele reflektorów Chors są doskonałym uzupełnieniem domowego oświetlenia. Stanowią uzupełniające punkty świetlne i prezentują się doskonale w każdym pomieszczeniu. Wspierają główną lampę, a same w sobie tworzą przytulny nastrój.

Napisz lub zadzwoń, jeśli potrzebujesz więcej informacji o ofercie. Z przyjemnością pomożemy Ci skompletować zamówienie.