Lampy zewnętrzne i ogrodowe

Oświetlenie ogrodowe

Oświetlenie ogrodowe jest często zaniedbywane. Tymczasem światło elektryczne stało się nieodzowną częścią codziennego życia nie tylko we wnętrzach domu, ale także na świeżym powietrzu. Zapewnia bezpieczeństwo i tworzy miłą atmosferę. Twórz różne przestrzenie i kompozycje za pomocą lamp zewnętrznych, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu. Przejrzyj ofertę i wybierz najlepsze propozycje!


Lampy zewnętrzne w technologii LED

Technologia LED zastosowana w oświetleniu na zewnątrz ma wiele zalet. Oto kilka z nich:

  • Oszczędność energii. Takie lampy charakteryzują się niskim zużyciem i wykorzystują 90% światła przy zaledwie 10% stratach ciepła. Wybierając takie oświetlenie ogrodowe, zyskasz 80% oszczędności w zużyciu energii elektrycznej.
  • Długa żywotność – do 50 000 godzin maksymalnego świecenia.
  • Wymagana minimalna konserwacja.
  • Wysoka odporność na wstrząsy i wibracje.

Poza tym lampy zewnętrzne LED nie emitują prawie żadnego ciepła. Zamieniają swoją energię w światło. Są bardziej ekologiczne, ponieważ nie emitują CO2 i można je poddać recyklingowi. Natychmiastowo się wyłączają i nie migotają, dzięki czemu możesz się cieszyć wydajnym oświetleniem na dłużej.


Oświetl swój ogród lampami zewnętrznymi

Przyjemne światło w ciepły letni wieczór na tarasie, oświetlenie strefy wejściowej wieczorem po powrocie do domu, nastrojowy blask w ogrodzie czy światło na ścianie domu upiększające elewację – miejsca, w których można umieścić lampy zewnętrzne, są zróżnicowane. Dobrze rozplanowane oprawy do terenów zewnętrznych pozwalają optymalnie oświetlić ścieżki, garaże i tereny ogrodowe. 

Nasza oferta jest tak różnorodna, że możesz znaleźć rozwiązanie dla każdego zastosowania – czy to oświetlenie zewnętrzne z czujnikiem ruchu, czy reflektory doświetlania dróg dojazdowych, lampy zewnętrzne na elewację, czy też subtelne oświetlenie basenu lub latarnie do otaczania blaskiem światła szczególnie pięknych miejsc na tarasie. W naszym asortymencie znajdziesz dostępne oświetlenie ogrodowe do stałego montażu w ziemi, na ścianach, suficie oraz rozwiązania przenośne, które można łatwo przetransportować i przenieść w inne miejsce.


Zapraszamy do przejrzenia całego katalogu i złożenia zamówienia!