Lampy nad obraz

Kinkiety nad obraz

Dekoracyjne akcesoria znajdują się w każdym domu. To one odpowiadają za klimat i atmosferę, która panuje w pomieszczeniu. Jeśli uwielbiasz wszelkiego rodzaju obrazy i fotografie powieszone na ścianach i chcesz, aby należycie spełniały swoją funkcję oraz nie straciły uroku, potrzebujesz odpowiedniej oprawy. Tę zapewnią kinkiety nad obraz, które są specjalnym produktem w asortymencie naszego sklepu internetowego.

Oświetleniowe kinkiety nad obraz

Wiszące, ścienne kinkiety nad obrazami to świetny akcent dekoracyjny w Twoim domu. Nie zajmują miejsca na podłodze, z łatwością mieszczą się w wąskich i trudno dostępnych przestrzeniach oraz zapewniają atrakcyjne oświetlenie zadaniowe lub typowo kameralne i ozdobne. Połączenie ich z ulubionymi zdjęciami w ramkach na ścianie to skuteczny sposób na podkreślenie tych dekoracji oraz dodanie światła tam, gdzie jest to potrzebne. Dopasuj kinkiety do sąsiadujących z nimi ramek obrazów, aby stworzyć spójny styl.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kinkiety nad obraz, które umieszcza się nad środkiem pojedynczego obrazu w ramce. Taki układ jest symetryczny i wszechstronny. Pasuje do każdego wnętrza i każdej przestrzeni na ścianie.

Ponadczasowe lampy nad obraz

Oferowane przez nas lampy nad obraz to ponadczasowe modele, które są fenomenalnym połączeniem kunsztu wykonania, nowatorskich projektów i eleganckiego wyglądu. Tylko umiejętne zintegrowanie tych wszystkich cech gwarantuje niepowtarzalny styl i charakter dekoracji. Dodatkowo lampa nad obraz  zapewnia dyskretne i bardzo klimatyczne oświetlenie.

Kinkiety nad obraz z diodami LED

W naszym asortymencie znajdują się kinkiety nad obraz z diodami LED, które zapewniają energooszczędne źródło subtelnego światła. Sprawdź naszą ofertę i dobierz oświetlenie dostosowane do swojej aranżacji domowej przestrzeni. Do nowoczesnych wnętrz polecamy niklowane i brązowe lampy nad obraz oraz wersje w kolorze polerowanego chromu. W przypadku bardziej tradycyjnych dzieł sztuki zalecamy wybór oświetlenia z antycznego mosiądzu.

Zapraszamy na zakupy. Nasze kinkiety nad obraz stanowią niepowtarzalne źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy cenią sobie dobry styl oraz wysoką jakość i precyzję zakupionych produktów.

Sprawdź także pozostałe produkty z oferty lamp do wnętrz i ciesz się doskonale zaprojektowanym oświetleniem swojego domu!