Lampy wiszące i żyrandole

Lampy wiszące

Odkryj wyjątkowe lampy wiszące i żyrandole dostępne w naszym sklepie. Nowoczesne kształty i modne systemy dekoracyjnych lamp ledowych to idealny dodatek do Twojej kuchni, przedpokoju, jadalni, salonu i każdej innej przestrzeni wewnętrznej, w której brakuje efektu zaskoczenia, którego szukałeś.

Lampy wiszące do wielu pomieszczeń

Ponieważ lampy wiszące skupiają światło głównie w dół, idealne jest umieszczenie ich w jadalni nad stołem lub w kuchni bezpośrednio nad blatem roboczym. Lampy wiszące świetnie nadają się do podkreślenia komfortu i atmosfery salonu. Na przykład takie źródło światła nad piękną komodą może wyeksponować jej walory. 

Lampy wiszące są również ważnymi elementami projektu aranżacji wnętrz, dzięki nim możesz nie tylko podkreślić swój styl życia, ale także świadomie stworzyć ekscytujące kontrasty. Odważ się na odrobinę ekstrawagancji, łącząc stół rustykalny z lampą wiszącą o nowoczesnym designie. 

Niektóre z systemów lamp wiszących w naszej ofercie pracują z odpowiednio dobranym ściemniaczem, dzięki czemu możesz regulować intensywność oświetlenia w zależności od nastroju i okazji. Na uwagę zasługuje również nowoczesna technologia LED, która oferuje energooszczędne i trwałe źródła światła.

Różnorodne lampy wiszące

Modele okrągłe i kanciaste, wersje jedno- i wielopunktowe, a także szeroki wybór stylów wzorniczych od nostalgicznych i klasycznych po futurystyczne kształty - projektanci wybranych przez nas producentów oświetlenia raz po raz zaskakują podejściem. Projekty lamp wiszących w kolorze czarnym i białym to klasyka.

 

Jakie lampy wiszące znajdziesz w naszym asortymencie?

Od starego dobrego żyrandola w nowoczesnej szacie po geometryczne kształty i abażury wykonane ze szkła lub metalu, lampy wiszące, które znajdziesz w naszym asortymencie, oferują nieograniczoną różnorodność kształtów. Już samo ich zawieszenie nadaje pomieszczeniom wyjątkowego charakteru i stanowi często ważny akcent wystroju wnętrz.

Mamy różne rozwiązania i czekamy na Twoje zamówienia. W razie pytań służymy fachową pomocą. Sprawdź także inne lampy do wnętrz w naszym sklepie!