Plafony LED

Plafony sufitowe LED

Plafony sufitowe LED mają wiele zalet: łączą w sobie funkcje praktyczne z dekoracyjnymi, a na dodatek są ekologiczne. W jaki sposób działają i jak je zaaranżować? Odpowiadamy poniżej.

W ofercie prezentujemy plafony znanej polskiej marki, którą cenią klienci na arenie międzynarodowej. Jakie atuty wyróżniają te plafony LED i dlaczego warto je wybrać? Czytaj dalej.


Plafony LED – zalety

Liczne zalety plafonów LED obejmują ich funkcje praktyczne, jak i rolę dekoracyjną, jaką mogą pełnić we wnętrzu. 

Dzięki temu, że zajmują stosunkowo mniejszą powierzchnię niż lampy wiszące i żyrandole, świetnie sprawdzają się w niskich lub niewielkich pomieszczeniach. 

Silne światło LED daje też możliwość oświetlenia przestronnych wnętrz, na przykład długich korytarzy czy obszernych recepcji w lokalach usługowych. 

Plafony ledowe, które oferujemy, są minimalistyczne i subtelnie dopełniają pomieszczenie. Są punktem świetlnym i delikatną ozdobą, która nie dominuje w przestrzeni. Dzięki temu tak dobrze wygląda w korytarzach i lokalach usługowych. 


Plafony ledowe i ich zastosowanie

Dobre oświetlenie we wnętrzu to podstawa. Większość osób, które mają za sobą remont lub urządzanie mieszkania czy lokalu usługowego potwierdza, że na oświetleniu nigdy nie należy oszczędzać. Dobrej jakości lampy, na przykład plafony ledowe mają swoje praktyczne zastosowanie we wnętrzach. 

Plafony LED sprawdzają się świetnie w przeróżnych przestrzeniach, takich jak:

  • salon, 
  • sypialnia,
  • kuchnia i jadalnia,
  • korytarz lub przedpokój,
  • hotel oraz restauracja.

Z użyciem plafonów możesz skutecznie oświetlić dużą przestrzeń lub zamontować je tak, by zwracały uwagę na detale umieszczone w pomieszczeniu. 


Sufitowe plafony led w naszej ofercie

W naszej ofercie przygotowaliśmy plafony LED od znanego polskiego producenta. Jego projekty są znane na arenie międzynarodowej i dodają luksusowej aury w pomieszczeniach. 

AqForm (kiedyś znany jako AquaForm), bo o tym producencie mowa, znany jest ze swoich nowoczesnych i ekskluzywnych projektów oświetleniowych. Plafony z jego kolekcji Big Size Next Round występują w trzech rozmiarach:

To oszczędne w formie modele o dużej mocy. Ich światło rozkłada się równomiernie po wnętrzu, a w zależności od potrzeb możesz wybrać barwę światła. Do wyboru jest ciepła, neutralna i interna. 

Dowiedz się więcej i napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie doradzimy w zakupach i pomożemy Ci zaaranżować oświetlenie w Twoim domu.