Aqform

Lampy AQForm

Produkty marki AQForm to różnorodny i szeroki wybór lamp, które znajdziesz w naszej ofercie. AQForm jest polską marką oświetleniową zajmująca się projektowaniem lamp do domów prywatnych, ale również przestrzeni publicznych czy innych lokali. 

Lampy AQForm charakteryzują się nowoczesnym designem opraw świetlnych. To nagradzany producent lamp o różnych przeznaczeniu. Nad bezpieczeństwem i jakością produktów czuwa sztab ekspertów i testerów.

Poznaj ofertę polskiego producenta lamp AQForm.

Lampy AQForm – rodzaje

Specjalnością producenta są głównie lampy ścienne, ale cała oferta jest dużo szersza:

  • Reflektorki.
  • Lampy na szynę.
  • Lampy wpuszczane w ścianę.
  • Lampy wpuszczane w sufit.
  • Lampy wiszące i żyrandole.
  • Lampy sufitowe i plafony.
  • Lampy ścienne i kinkiety.

Tak różnorodny wybór lamp to rozwiązanie dla osób, które chcą urządzić mieszkanie w jednolity sposób. Z oferty AQForm możesz wybrać propozycje do salonu, łazienki czy kuchni. Co więcej, znajdziesz tutaj wiszące lampy oświetlające całe pomieszczenie, jak i dodatkowe punkty świetlne do podkreślenia detali we wnętrzu.

Co wyróżnia lampy AQForm?

Lampy AQForm wyróżniają się minimalistycznym designem i klasyczną koncepcją. Dzięki zastosowaniu aluminium i aluminium lakierowanego do produkcji, lampy zyskują neutralny, a zarazem elegancki wygląd. 

Sprawdzają się w prostych i surowych wnętrzach. W zależności od wybranego modelu, mogą być niewidoczne na tle wystroju lub stać się oryginalną dekoracją.

Bogata oferta producenta pozwala na kompleksowe urządzenie mieszkania czy lokalu w punkty świetlne. AQForm zapewnia elementy oświetlenia głównego i dodatkowego. 

Gdzie sprawdzą się lampy marki AQForm?

Lampy od marki AQForm są często wybierane do nowoczesnych wnętrz prywatnych jak i lokali użytkowych. Kinkiety ścienne AQForm są doskonałym funkcjonalnym i ozdobnym rozwiązaniem do hotelowych korytarzy. 

Lampy wiszące i żyrandole zapewnią intensywne światło główne w pomieszczeniu, natomiast lampy wpuszczane w ścianę, reflektory czy kinkiety klimatyczne oświetlenie punktowe. 

Ze względu na zastosowane w projektach AQForm neutralne kolory lamp, pasują one do większości wnętrz. Najczęściej występują lampy w kolorze białym, czarnym, kolorze chromu i wersji matowej lub z połyskiem.