Zasilacze LED i transformatory

Zasilacze LED i transformatory elektroniczne

Zasilacze LED i transformatory są niezbędne, żeby instalacja elektryczna działała pewnie i bezawaryjnie. Podczas zakupów zwróć uwagę na parametry poszczególnych modeli. Dzięki temu będą kompatybilne z pozostałymi elementami instalacji.

Poniżej przedstawiamy rodzaje zasilaczy, jakie mamy w ofercie sklepu oraz zaprezentujemy Ci nasze transformatory elektroniczne. 


Zasilacze LED różnych marek

W ofercie Bright zebraliśmy zasilacze LED kilku marek:

  • Elkim Lighting
  • Chors

Dzięki temu, że zasilacze pochodzą od znanych i cenionych producentów, masz pewność, że ich produkty charakteryzują się wysoką jakością. Nie oszczędzaj na zasilaczach, które odpowiadają za bezpieczeństwo i stan instalacji.

Podczas zakupów pamiętaj, by nie kupować zbyt słabego modelu. Warto wybrać ten o większej mocy, aby nie przeciążać go podczas pracy. Dzięki temu masz gwarancję bezawaryjnego działania. 

Przygotowaliśmy zasilacze LED o następującej mocy:

 

Transformatory elektroniczne w sklepie z lampami Bright

Zadaniem transformatora elektronicznego jest dostosowanie napięcia w domowej instalacji elektrycznej do niskonapięciowych żarówek typu halogen lub LED

Zarówno halogeny jak i diody LED zakupisz w naszym sklepie. Warto się na nie zdecydować ze względu na niski pobór energii, ich długą żywotność i atrakcyjny nowoczesny wygląd. Prezentują się świetnie jako oświetlenie główne w pomieszczeniu, ale również jako oświetlenie punktowe. Nasi klienci zamawiają je do domów i pomieszczeń firmowych oraz biurowych.

Transformator elektroniczny, na przykład marki EMC, dostępny w Bright pozwala na podłączenie żarówek wymagających użycia niskiego napięcia. Bez transformatora napięcie byłoby zbyt wysokie i rozświetlenie halogenów i LED-ów nie doszłoby do skutku. 

Nasz transformator obsługuje oprawy 12V w przedziale 50W do 250W.

Transformator obniża napięcie, dostosowując je do potrzeb konkretnych żarówek. Co więcej, daje jednocześnie gwarancję stabilności napięcia i bezpieczeństwa instalacji oraz opraw świetlnych. 

Zapraszamy Cię na zakupy online. A jeśli powyższe informacje to za mało, odezwij się do nas. Razem znajdziemy najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.