Foscarini

Lampy Foscarini - włoskie oświetlenie

Lampy Foscarini to włoskie projekty oświetleniowe. Wyróżniają się designem, oryginalnością kształtów i form. Uświetniają wnętrza urządzone w różnych stylach. Nadają pomieszczeniom niepowtarzalnego klimatu o charakterze nowoczesnym, a jednocześnie śródziemnomorskim.

Zebraliśmy w ofercie najciekawsze i najpiękniejsze propozycje oświetlenia od Foscarini – prosto ze słonecznych Włoch!


Lampy Foscarini – włoska fantazja

Lampy Foscarini to oświetlenie tworzone przez włoskich projektantów. Lampy wyróżniają się swoim designem, jednocześnie dopasowując się do każdego wnętrza. 

  • Świetnie odnajdują się w pomieszczeniach o minimalistycznym wystroju: lampa Foscarini stolikowa Rituals XL to niebanalna dekoracja sama w sobie. Natomiast wisząca lampa Gregg Grande upiększy każdą przestrzeń o prostym i minimalistycznym wystroju. 
  • Projektanci nie zapomnieli o loftach i surowo urządzonych wnętrzach. Lampa Foscarini Tite 1  idealnie dopasowuje się do loftowych przestrzeni, uzupełniając je swoim oszczędnym designem.
  • Foscarini słynie także z niestandardowych rozwiązań projektowych. Dlatego miłośnicy niepowtarzalnych dodatków zachwycą się kinkietem Big Bang 151005 o wyjątkowym kształcie. 
  • Elegancko i klasycznie urządzone mieszkanie również może zostać udekorowane oświetleniem Foscarini. Kinkiet Caboche piccola sprawdzi się w tradycyjnych wnętrzach. Nada im elegancję i atmosferę przepychu.

Projektanci włoskiej marki mają niezwykłą fantazję, która nie ogranicza ich do jednego stylu dekoracji. Ich pomysły nie mają sobie równych dzięki różnorodności i pomysłowości specjalistów. 


Najciekawsze projekty lamp Foscarini

Wydawałoby się, że najciekawsze projekty lamp Foscarini zostały już przedstawione powyżej. Nic bardziej mylnego! 

Projektanci Foscarini to mistrzowie kreacji. Nie poprzestają na klasycznych projektach, nie ograniczają się do tylko kilku oryginalnych pomysłów. Działają i tworzą coraz więcej i więcej, by zaskakiwać i upiększać wszystkie wnętrza. 

Zwróć uwagę na poniższe projekty! Wybraliśmy według nas najciekawsze rozwiązania zastosowane przez projektantów:

  • Kinkiet Foscarini Le Soleil o charakterystycznym asymetrycznym kształcie, który uzupełni nowoczesną przestrzeń i doda jej ciepłego światła. 
  • Kinkiety z kolekcji Bit – nietypowe, niebanalne, kolorowe projekty dla odważnych. Jeśli takie propozycje zwracają Twoją uwagę, obejrzyj też pozostałe kinkiety z tej serii. Występują w podstawowych, żywych kolorach i uzupełniają nowoczesne wnętrza, a także pokoje dziecięce.  
  • Zgoła chaotyczny, ale jednocześnie przemyślany koncept lampy wiszącej Big Bang halogen 15107 to również propozycja dla osób, które nie obawiają się nietypowych rozwiązań w swojej przestrzeni. To także świetny pomysł dla osób, szukających sugestywnych dodatków, które ożywią pomieszczenie.

Oświetlenie Foscarini pomoże Ci wyrazić siebie poprzez dobór dodatków do wnętrza. Dopasuj kolekcję lub pojedyncze produkty do swoich wymagań i dopasuj je do Twojej wrażliwości artystycznej.


Oświetlenie Foscarini we wnętrzu

Oświetlenie marki Foscarini znajdzie swoje miejsce w każdym wnętrzu. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na konkretną kolekcję lamp. Projektanci odpowiedzialni za asortyment marki tworzą różnorodne projekty. 

Dlatego też, niezależnie, czy mieszkanie urządzasz w stylu klasycznym, loftowym czy minimalistycznym, oświetlenie od Foscarini sprawdzi się w nim doskonale.