Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Demidio

Oświetlenie Demidio – lampy schodowe

Producent oświetlenia Demidio tworzy lampy schodowe, które wykorzystasz zarówno w przestrzeni domowej, prywatnej, ale także biznesowej i usługowej. 

Oświetlenie wnętrz to jeden z ważniejszych punktów, jakie trzeba mieć na uwadze, urządzając dom. Tym ważniejsze jest to podczas aranżowania klatki schodowej, gdzie powinno zachować się wysokie standardy bezpieczeństwa. Jak do tego tematu podchodzi Demidio, że ich projekty są tak uniwersalne i użytkowe? 

Sprawdź pełną ofertę marki Demidio w naszym sklepie i poznaj ich inspiracje twórcze.


Lampy Demidio, czyli polskie projekty oświetleniowe

Uwielbiamy promować polskie projekty oświetleniowe, dlatego tak chętnie przedstawiamy Ci lampy Demidio. Dla projektantów marki najważniejszy – obok funkcjonalności – jest oryginalny design, który pasuje do każdego wnętrza.

Kształty wpustów ściennych od Demidio to zarówno łagodne okrągłe oprawy, jak i zdecydowane kwadraty. Dla osób, które szukają nieoczywistych kształtów kloszy, mamy także oprawę w postaci delikatnie ściętego na rogach kwadratu.

Dzięki temu z łatwością wybierzesz kształt wpustu ściennego do klatki schodowej, który najbardziej Ci odpowiada. 


Oświetl klatkę schodową z Demidio

Odpowiednie światło na klatce schodowej jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale także praktycznych. Nocą jest niezbędne, by bezpiecznie pokonać schody. 

Oświetlenie schodowe Demidio łączy w sobie zarówno funkcje dekoracyjne (za sprawą kreatywności twórców i niewyczerpanych inspiracji), ale również funkcjonalne (na życzenie w wielu przypadkach można zastosować różne barwy światła).

  • Lampa Viterbo od Demidio to połączenie nowoczesnej formy z klasycznym ornamentem w stylu antycznym. To subtelna ozdoba do eleganckiego wnętrza, która zwróci uwagę na Twoje inspiracje tradycją i geometrycznymi formami. Dzięki możliwości wyboru barwy światła, możesz podkreślić wystrój wnętrza i klatki schodowej.
  • Lampa z kolekcji Lukka od marki Demidio, czyli oryginalny okrągły wpust ścienny składający się z dwóch talerzy z uciętym dołem. Przed zapaleniem wygląda jak delikatna, subtelna ozdoba, po zapaleniu staje się niezwykle wyrazistym uzupełnieniem wystroju. Dzięki zastosowaniu dwóch owali, otrzymujemy efekt, który zwraca uwagę, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo podczas chodzenia klatką schodową.
  • Propozycją plasującą się ze względu na formę pomiędzy Viterbo a Lukka jest lampa z serii Como od Demidio. Fantazyjnie zaokrąglony na rogach kwadrat sprawia wrażenie łagodnej i subtelnej elegancji. W zależności od wybranego przez Ciebie wykończenia oprawy, uzyskasz inny efekt. Forma wpustu ściennego Como jest uniwersalna, a odpowiednie wykończenie pozwala na dopasowanie go do otaczającej przestrzeni.

 

Dlaczego warto zdecydować się na oświetlenie schodowe Demidio? 

Czy wiesz, dlaczego warto zdecydować się na oświetlenie schodowe Demidio? To wysoka jakość połączona z oryginalnymi wzorami, która odnajduje się w  każdym wnętrzu. Zobacz, w jak wielu miejscach wpusty ścienne tego producenta mają swoje zastosowanie:

  • na domowej klatce schodowej,
  • w domowym korytarzu,
  • w reprezentacyjnym holu Twojej firmy,
  • w korytarzu hotelowym,
  • a nawet w garderobie.

Wybierz markę Demidio, jeśli lubisz subtelne, uniwersalne detale oświetleniowe w swoich wnętrzach. a w przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze wymarzonej lampy – na przykład od marki Demidio.